Wartość zabawek impulsowych


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Co to jest zabawka pod wpływem impulsu? Nasza odpowiedź to te nieodparte małe zabawki, które zdają się wołać nasze imię, mówiąc "pobaw się ze mną". Bardziej przystępne cenowo niż ich większe, bardziej złożone odpowiedniki, te mniejsze, dotykowe zabawki fidget zachwycają dzieci, jednocześnie wspomagając ich rozwój. Zabawki impulsowe to idealne prezenty na imprezę, prezenty na prezent, prezenty do pończoch i drobne upominki świąteczne.

 

PlayopolisToys oferuje zabawki impulsowe, które zapewniają korzyści rozwojowe, w tym wzmacnianie przyczyny i skutku, rozwój drobnej motoryki i zachęcanie do kreatywnego myślenia. Ponieważ wszystkie są napędzane przez dzieci, wszystkie zachęcają do zabawy i nagradzają zaangażowanie.

Rozważmy Slinky Pop Toobs. Często prosta zabawka manipulacyjna pobudza do niesamowicie pomysłowej zabawy. Kreatywne myślenie rozkwita, gdy dzieci bawią się Pop Toobami. Dmuchnij w Pop Toob, a stanie się on klaksonem. Połącz koniec z końcem, a elastyczne rurki staną się wężem strażackim. Widziałam, jak przedszkolaki trzymały jeden koniec do zewnętrznego kranu i patrzyły, jak woda płynie przez ich przedłużony wąż Pop Toobs.

Pop Toobs wzmacnia mięśnie zaangażowane w czynności wykonywane dwiema rękami i zapewnia słuchowe, wzrokowe i dotykowe sprzężenie zwrotne. Proste rurki akordeonowe rozsuwają się do 29″L i ściskają z powrotem do 8 1/2″L, zginają, zatrzaskują się i rozsuwają. Wygnij jedną w okrąg, zatrzaśnij końce razem i noś jako koronę lub bransoletkę. Albo rzuć i zobacz, jak daleko poleci. Połącz jedną z drugą, a potem z kolejną. Ile można ich połączyć? Jak długi jest łańcuch, gdy wszystkie toobsy są ściśnięte razem? A kiedy wyciąga się je tak daleko, jak tylko się da? Baw się i ucz z dotykowymi zabawkami fidget.


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz