5 sposobów, w jaki dzieci zmieniają Twoje życie


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Jeszcze zanim miałam dzieci, a nawet kiedy byłam w ciąży, Hubs i ja rozmawialiśmy o tym, że nigdy nie pozwolimy, by rodzicielstwo znacząco zmieniło nasz styl życia. Myśleliśmy z pewnością, że ci wszyscy ludzie z dziećmi, którzy już nie mają życia, po prostu robią to źle i że my będziemy inni.

Czy śmiejecie się z tego, jak bardzo byliśmy złudzeni? Powinieneś, bo rodzicielstwo całkowicie odmienia twoje życie. Jeśli uważasz, że dzieci nie zmienią drastycznie twojego stylu życia, to musisz planować zapłacić komuś innemu, aby je obserwował ... 24 godziny na dobę.

1. Będziesz jadł kolację o 17:00 (lub wcześniej). Jest to dość dużo gwarantowane, że znajdziesz się w restauracji jedząc kolację, podczas gdy inni patroni są nadal kończąc ich lunch. Byłbyś przerażony na pomysł jedzenia przed 20:00 przed posiadaniem dzieci, ale teraz jesteś zachwycony, aby jeść Early Bird Special jeśli oznacza to, że Twoje dziecko pójdzie do łóżka o 19:00 i zostawić cię samego na kilka godzin, aby oglądać Game of Thrones podczas picia kieliszek wina.

2. Trzymasz się harmonogramu i nie odbiegasz od niego dla nikogo. Twoja bezdzietna jaźń myślała, że ludzie tacy jak ty byli tylko imprezowymi maniakami kontroli. Teraz, kiedy masz dziecko, które naprawdę, naprawdę chcesz uśpić, rozumiesz wartość utrzymania rutyny dla swojego potomstwa. Zgadnij, co jest fajniejsze od meczu futbolu flagowego, który zaczyna się o 11:30? Twoje dziecko przesypiające całą noc. Jeśli jest to zaplanowane w czasie drzemki, jesteś RSVPing "Nie".

3. Ostatni dzwonek jest o 21:30. Wiesz, z czego byłem kiedyś znany? Z zamykania barów. Jedyną rzeczą, która mnie spowalniała, była próba chodzenia w szpilkach po sześciu drinkach. Jeśli organizowałeś imprezę, byłam tam i zostałam do samego końca, i przysięgałam, że posiadanie dziecka tego nie zmieni. Nadal mogę być zabawna, ale tylko wtedy, gdy twoja impreza zaczyna się o 5:30 i kończy o 21:00, bo moje dzieci nie dbają o to, czy miałam późną noc. One i tak wstają o 7 rano, czy mama to odespała, czy nie. Więc jedynym barem, który będę "zamykać" jest ten w moim salonie, a ostatni dzwonek jest o 21:30.

4. Boisz się podróżować. Podróżowanie po świecie było kiedyś twoją rzeczą. Egzotyczne miejsca, tropikalne bryzy i międzynarodowe cele są ekscytujące ... dopóki nie masz dzieci. ledwo radzi sobie z pakowaniem wszystkich bzdur, których potrzebuję tylko po to, aby zabrać moje dzieci do sąsiedniego parku, więc nie ma mowy, że zamierzam być jet-setting w najbliższym czasie z dwoma maluchami w tow. Podróżowanie jest jak trifecta rodzicielskiego piekła: twoje dzieci są wytrącone z rutyny, w nieznanym środowisku, bez wszystkich swoich ulubionych zabawek i produktów spożywczych, a czas jest inny. Przekroczenie Międzynarodowej Linii Daty to przepis na stracony sen. Wolałabym wydłubać sobie oczy gorącym pogrzebaczem, niż wybrać się w podróż samolotem przez świat z moimi dziećmi. Ostatnio sprawdzałam, że wakacje mają być relaksujące, dlatego nie powinny wiązać się z zabieraniem ze sobą dzieci.

5. Będziesz chciał spać bardziej niż uprawiać seks. Droga, droga powrotna, kiedy jeszcze miałam perky boobies i mnóstwo energii i nie miałam dzieci, nigdy nie wyobrażałam sobie, że nadejdzie czas, kiedy będę wolała sen od seksu. Och, byłam taka młoda, naiwna i wypoczęta! Sen jest cennym, zagrożonym towarem w dżungli rodzicielstwa, a ty potrzebujesz go tak dużo, jak tylko możesz. Będzie mnóstwo okazji do seksownych chwil, gdy będziesz dobrze wypoczęty i nie będziesz zagrożony zaśnięciem przed szczytowaniem.

Rzeczywistość jest taka, że kiedy masz dzieci, życie, jakie znasz, zostaje całkowicie wywrócone do góry nogami. Ale proszę, powiedz mi, jak zamierzasz być inna, a ja uśmiechnę się, przytaknę i nie mogę się doczekać, kiedy wpadnę na ciebie w mojej lokalnej restauracji sushi o 16:45.


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz