Jak stworzyć super-wielkie spotkanie na świeżym powietrzu dla maksymalnej letniej zabawy

Mój weekend zakończył się na wysokim poziomie, ponieważ Heather i ja współpracowałyśmy z Wendy z Wendolonii, aby zorganizować super-wielką randkę na świeżym powietrzu, sponsorowaną przez CLIF Kid. To było tak zabawne, że chciałabym to robić w każde niedzielne popołudnie.

Hula Hoops - nie tylko dla twoich bioder

Oto co zadziałało tak dobrze:

  • Zgodziliśmy się na 2-godzinne okno do gry i każdy z nas zaprosił garstkę przyjaciół dla naszych dzieci.
  • Wybraliśmy plac zabaw lokalnej szkoły podstawowej, który jest otwarty dla publiczności w weekendy, więc mieliśmy dużo miejsca, a dzieci miały dostęp do standardowego wyposażenia placu zabaw, a także duży obszar tarniny i trawiastej przestrzeni, aby biegać dookoła.
  • Przynieśliśmy kilka nowych zabawek do zabawy na świeżym powietrzu, aby zaangażować dzieci, od piłki drabinkowej (dla starszych dzieci) do Wubble Bubble, Â na zdjęciu powyżej (załóżmy, że to jednorazowe użycie, ale warto!).

Mój syn powiedział, że to, co uczyniło go wyjątkowym było to, że można "grać, a następnie dostać przekąskę, a następnie grać trochę więcej. Co prawda zazwyczaj nie zorganizowalibyśmy tak wspaniałej sytuacji z przekąskami dla naszych dzieci, ale ponieważ współpracowaliśmy z CLIF, a oni dali nam zapas CLIF Kid Zbars i ZFruits do podzielenia się, zamieniliśmy przekąski w zabawną aktywność, jak również.

Mieliśmy tak wiele różnych smaków, że zorganizowaliśmy test smaku CLIF Kids z próbkami każdego smaku, a następnie zaprosiliśmy dzieci do wypróbowania ich i GŁOSOWANIA!

Zamieściliśmy nawet wyniki, aby mogły zobaczyć, czy innym dzieciom smakują te same rzeczy.

 

Rodzice byli bardzo zadowoleni z tego spotkania bez poczucia winy, ponieważ nasze dzieci ćwiczyły, rodzice rozmawiali w cieniu, a wszyscy zajadali się jedzeniem, które nie zawierało syropu kukurydzianego o wysokiej zawartości fruktozy, syntetycznych konserwantów ani sztucznych aromatów.