10 faktów o maluchach, które trzeba znać

Płacz dziecka

Radujcie się rodzice! Macie teraz maluchy, te pęczki rodzącej się ludzkości. Ciągłe marudzenie zastąpiło ten naglący płacz dziecka. W dzisiejszych czasach maluchy przeważnie przesypiają całe noce, ale kiedy im się to nie udaje, to już nie dlatego, że potrzebują porządnego beknięcia lub zmiany pieluszki. Maluchy mają potrzeby i pragnienia, które nawet jeśli są adresowane bezpośrednio i dokładnie do litery ich żądań, są złe, ty głupia krowo.

1. Jeśli twoje dziecko jest ssaczem kciuka (czytaj: samoumartwiaczem), będziesz się cieszyć, dopóki pewnego dnia nie zdasz sobie sprawy, że możesz zabrać smoczek, ale dziecko wszędzie nosi ten kciuk.

2. Jeśli twoje dziecko jest dzieckiem-smoczkiem, będziesz zbyt długo zwlekać z zabraniem mu smoczka, a przekonanie Zuzi, że kaczątka w stawie potrzebują wszystkich smoczków, wywoła u niej taką samą reakcję, jak bicie kucyków ze szczeniakami.

3. Wręczenie maluchowi zepsutego ciasteczka to jak wręczenie mu granatu do wybuchu złości.

4. Więc jego buty są na niewłaściwych stopach. Pogódź się z tym. Ty masz większą bitwę naprzód nad topem bez rękawów i brudnymi spodniami treningowymi, które on upiera się przy noszeniu do Opiekuna i mnie na zajęcia muzyczne w lutym.

5. Jesteś gotowa pójść na wizytę do lekarza, prawda? Nieprawda. Junior wziął pit stop w splash i grać pokój zabawy inaczej znany jako łazienka holu. I patrz, kluczyki do samochodu nie pływają!

6. Rodzice maluchów są dla specjalistów od zdrowia psychicznego tym, czym premie na koniec roku dla sprzedawców.

7. Nawet jeśli restauracja ma wysokie krzesełka i fotele podwyższające, oprzyj się chęci zjedzenia posiłku z maluchem. Ty słyszałeś wyrażenie jak olej i woda? Jak IHOP i maluchy.

8. Chrystus był testowany na pustyni przez szatana. Zostaniesz przetestowany w sklepie spożywczym przez przedszkolaka. Odkryjesz, że nie jesteś Chrystusem.

9. Małe dzieci uwielbiają bawić się w wannie, chyba że są rzeczywiście brudne.

10. Ponieważ maluchy rzucają całe swoje jedzenie na podłogę, schroniska dla zwierząt są w stanie wyładować psy na młodych rodzinach.