Rozgrzej to mamo! [Krótki przewodnik po najlepszych podgrzewaczach do butelek dla niemowląt!

Czy wiesz dlaczego musisz znaleźć najlepszy podgrzewacz do butelek? Powiem ci, że będzie to twój najlepszy przyjaciel na około 6 miesięcy. Będziesz robić wiele późno w nocy łączenia i opierając się na tym małym urządzeniu. Nawet jeśli planujesz głównie karmienie piersią, ważne jest, aby spojrzeć na dobry podgrzewacz do butelek dla tych czasów, że trzeba dać butelkę. Większość mam kończy się jest w stanie zamrozić dobrą ilość dodatkowego mleka matki i będziesz chciał być w stanie rozmrozić te małe torebki, gdy masz głodny płacze dziecko.

Najlepszy podgrzewacz do butelek dla niemowląt!

Co to jest wielka sprawa

Zasadniczo każde źródło gorącej wody może zrobić to samo, ale najlepszy podgrzewacz do butelek jest po prostu o wiele bardziej wygodne. Nie musisz się martwić, że woda będzie zbyt gorąca lub że zlew nie nagrzeje się wystarczająco szybko. Wystarczy napełnić podgrzewacz wodą i przekręcić pokrętło. Kiedy zadzwoni, Twoja butelka będzie miała idealną temperaturę dla głodnego dziecka. Pamiętaj, aby unikać podgrzewania butelek w mikrofalówce, bez względu na wszystko. Nawet jeśli wydaje się to najłatwiejszą i najwygodniejszą opcją, może to spowodować zmianę właściwości mleka, zabierając składniki odżywcze lub sprawić, że brzuszek Twojego dziecka będzie bolał.

Możesz nie znać swojego małego bobasa zbyt dobrze w tym momencie i prawdą jest, że niektórzy po prostu rodzą się dużo bardziej wybredni niż inni. Być może masz dziecko, które po prostu idzie z prądem i nie przejmuje się zbytnio temperaturą swojego jedzenia lub może być bardzo wybredne. Ponieważ jeszcze tego nie wiesz, po prostu lepiej być bezpiecznym niż żałować i mieć podgrzewacz do butelek gotowy do użycia.

Zwróć uwagę na to, czy kupujesz podgrzewacz kompatybilny z mlekiem matki, jeśli planujesz podgrzewać zamrożone mleko matki. Niektóre są kompatybilne, ale inne zmienią skład mleka.

Lista najlepszych podgrzewaczy do butelek

Baby's Brew - Najwygodniejszy i najlepszy przenośny podgrzewacz do butelek.

Istnieje mnóstwo podgrzewaczy do butelek, ale żaden nie jest tak wygodny jak Baby's Brew. Jest to najwygodniejszy podgrzewacz butelek na rynku. Butelki mogą pozostać ciepłe nawet do 4 godzin dzięki pierwszemu w swoim rodzaju zasilaniu bateryjnemu Baby Brew. Baby's Brew butelka jest niezwykle przyjazny dla podróżnych i jest zaprojektowany do pracy z prawie każdej butelki. Wystarczy przekręcić, nacisnąć i wstrząsnąć "" to jest tak proste, że nawet starsze rodzeństwo może to zrobić! Najlepsze jest to, że my, mamy, mamy o jedno zmartwienie mniej, kiedy próbujemy wyjść z domu z naszym maluchem. Możesz cieszyć się wycieczkami do sklepu, parku, domu przyjaciół, nie martwiąc się o znalezienie miejsca, w którym można podgrzać butelkę dziecka.

CECHY

  • Pasuje do większości butelek z szeroką szyjką
  • Po pełnym naładowaniu, butelka pozostaje podgrzewana do 4 godzin dzięki wbudowanej baterii litowej
  • Wybierz jedną z 3 temperatur, aby Twój maluch mógł się cieszyć - temperaturą ciała, 104 stopniami Fahrenheita lub przytulną temperaturą 113 stopni Fahrenheita
  • Łatwy do czyszczenia korpus z nierdzewnej stali
  • Możliwość mycia w zmywarce do naczyń
  • Odporny na przeciekanie
  • Możliwość jednoczesnego ładowania za pomocą kabla USB podczas podgrzewania

Sprawdź Babys Brew na www.thebabysbrew.com

Munchkin Szybki podgrzewacz do butelek - Najszybszy podgrzewacz do butelek

Tylko jedno trzeba powiedzieć o podgrzewaczu Munchkin: podgrzewa butelkę w mniej niż 90 sekund. Oznacza to minimum czasu na wysłuchiwanie płaczu głodnego dziecka. Ustawiasz butelkę lub pojemnik z jedzeniem w małym koszyku, który jest kompatybilny z prawie każdą butelką lub pojemnikiem, z łatwym do wyjęcia uchwytem. Bułka z masłem! Sprawdź to!


Philips Avent Szybki podgrzewacz do butelek - najlepszy do zamrożonego mleka

Avent to marka, na której rodzice mogą polegać od ponad 20 lat. Ten podgrzewacz do butelek to kolejny genialny wynalazek, który wymyślili. Doskonale nadaje się do podgrzewania zarówno pokarmu dla niemowląt, jak i butelek, ponieważ po prostu krąży wokół nich gorąca woda. Może podgrzać przeciętną butelkę w ciągu zaledwie 3 minut, ale najlepszą cechą jest możliwość rozmrażania, co ułatwia podgrzewanie zamrożonego mleka matki lub pokarmu dla dziecka domowej roboty. Nie wspominając o tym, że jest kompaktowy dla tych z Was, którzy są w podróży. Sprawdź aktualne ceny tutaj!


Podgrzewacz do butelek i pokarmu Tommee Tippee Closer to Nature - Najłatwiejszy w użyciu

Tommee Tippee jest jednym z najłatwiejszych w użyciu podgrzewaczy do butelek na naszej liście. Posiada proste pokrętło z trzema ustawieniami, aby ogrzać butelkę do pożądanej temperatury. Pasuje do wielu rozmiarów butelek. Sprawdź to!


Lil' Jumbl

Jest jedna rzecz jeszcze ważniejsza niż utrzymywanie ciepłego pokarmu Twojego dziecka, a mianowicie upewnienie się, że je ono ze sterylnie czystych butelek. Lil' Jumbl pomoże Ci w tym, ponieważ nie tylko jest to podgrzewacz do butelek, ale również może sterylizować butelki za pomocą pary wodnej.

Można umieścić sześć butelek tutaj na raz, więc choć nie jest to idealne, gdy jesteś w podróży, pozwala uzyskać wiele zrobić na raz, gdy w domu. Ponadto, wzywając wszystkie matki wielokrotności ten facet jest dla Ciebie. Sprawdź aktualne ceny tutaj!


Cuisinart Baby Food Maker i podgrzewacz do butelek - najlepsze wszystko w jednym

Zostaw to Cuisinartowi, aby wymyślić wszystko w jednym arcydziele. To urządzenie nie tylko może podgrzewać butelki i jedzenie dla niemowląt, ale może być również używane do przygotowywania jedzenia. Chociaż jest to trochę droższe niż przeciętny podgrzewacz do butelek, dostajesz o wiele więcej za swoje pieniądze. Sprawdź to!


The First Years Night Cravings Bottle Warmer and Cooler - Best Budget Friendly Warmer

Jest to jedna z najbardziej przyjaznych dla budżetu opcji na liście, więc zdecydowanie rozważ ją, jeśli nie jesteś pewien, jak bardzo będziesz używać podgrzewacza do butelek. Nadal ma kilka fajnych funkcji, takich jak światło nocne i automatyczne wyłączanie. Sprawdź aktualne ceny tutaj!


Kiinde Kozii Bottle Warmer - Najlepszy podgrzewacz do butelek utrzymujący składniki odżywcze

Szybkość nie zawsze jest odpowiedzią. Kiinde Kozii został stworzony z myślą o zdrowiu Twojego dziecka. Podgrzewa butelki nieco wolniej, ale tylko dlatego, że przegrzanie może zniszczyć składniki odżywcze w mleku matki, które naprawdę chcesz, aby Twoje dziecko otrzymało.

Ponieważ trwa to 5-8 minut, musisz po prostu trzymać się harmonogramu i zacząć podgrzewać butelkę wcześniej. Zawsze upewnij się, że w podgrzewaczu jest odpowiednia ilość wody, bo inaczej szybko przestanie działać! Sprawdź to!


Dr Brown's Natural Flow Deluxe Bottle Warmer - Najlepszy parowy podgrzewacz do butelek

Ostatni, ale nie najmniej ważny podgrzewacz Dr Brown's, który podgrzewa mleko wytwarzając parę. To ogrzeje swoją butelkę w około pięć minut i automatycznie wyłącza się po dziesięciu. Jak to możliwe, że zgadliście, że nowe mamy mogą być trochę rozproszone? Inną wspaniałą cechą jest to, że posiada wystarczającą ilość wody do ogrzania 10+ butelek, więc nie będziesz się czuł, jakbyś ciągle go uzupełniał. Sprawdź aktualne ceny tutaj


  • Beaba Quick Baby Bottle Warmer - Najlepszy kompaktowy podgrzewacz do butelek

Ten najlepszy podgrzewacz do butelek jest malutki, ale potężny. Może ogrzewać butelki, podgrzewać jedzenie i sterylizować. Jest również bardzo szybki i może ogrzać butelkę w około 2 minuty. Jest to kolejny podgrzewacz do butelek, który nie wymaga żadnej wody! Kolejną zaletą jest to, że jest tak mały, że prawie nie zauważysz go na swoim blacie. Sprawdź aktualne ceny tutaj!

You might also enjoy

Najlepsze butelki na gazy, czyli jak ulżyć brzuszkowi dziecka!

Najlepsza formuła na refluks + wskazówki, jak złagodzić kwaśny refluks

Jak zachęcić dziecko karmione piersią do picia z butelki?

Jak zwiększyć podaż mleka [6 prostych metod]

Pin na później - Rozgrzej to! Szybki przewodnik po najlepszym podgrzewaczu do butelek dla niemowląt!

Affiliate Notification - Jako Amazon Associate zarabiam od kwalifikujących się zakupów, jak również od innych produktów wymienionych powyżej. Chociaż otrzymuję mały trochę przychód od each zakupu wszystkie opinie są nasz swój, ponieważ wyraźnie lubimy mówić nasz umysł.