10 najlepszych zabawek na czas brzuszków, które przykują uwagę Twojego dziecka

Jedną z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić ze swoim maluchem, aby wzmocnić jego mięśnie, gdy jest jeszcze dzieckiem, jest czas brzuszka. Kiedy moje dzieci były tylko niemowlętami, spędziłem sporo czasu na badaniu zabawek do zabawy na brzuszku i kupiłem kilka, które były idealne dla mojej rodziny.

Nawet jeśli czas brzuszka jest ważny dla wzrostu dziecka, większość czasu dzieci nie lubią być na brzuszkach. That said, tummy time toys projektują z celem rozpraszać twój małą jeden, podczas gdy one spędzają czas wzmacniać ich szyjnych mięśnie.

Jak większość produktów sprzedawanych dla naszych dzieci, istnieją setki opcji, które mogą być bardzo przytłaczające. WORRY NO MORE rodziców, ponieważ zebraliśmy listę niektórych z najlepszych zabawek czasu brzuszek na rynku.

10 najlepszych zabawek na czas brzuszków

Siłownia do zabawy firmy LOVEVERY

Siłownia do zabawy to prawdopodobnie jedna z najlepszych rzeczy, jakie możesz kupić swojemu dziecku do zabawy na brzuszku. Ta nagrodzona przez Parents' Choice siłownia do zabawy od Lovevery zawiera wszystko, czego Twoje dziecko potrzebuje w siłowni i macie do zabawy. Zaprojektowana przez ekspertów w dziedzinie rozwoju dzieci i wykonana z bezpiecznych, zdrowych i trwałych materiałów, ta sala gimnastyczna obejmuje wszystko.

Kup tutaj!

Tummy Time Baby Water Mat z Walmart

Mój mąż i ja kupiliśmy tę matę wodną dla naszej córki, kiedy próbowaliśmy ją bardziej podekscytować na czas brzuszków. Jaskrawe kolory i przyciągające wzrok zwierzęta morskie sprawią, że dziecko będzie się bawić przez długi czas. Ta mata jest idealną zabawką edukacyjną i sensoryczną dla dzieci, które potrzebują trochę więcej czasu na brzuszku.

Kup tutaj!

Lustro podłogowe na czas brzuszka z Bed Bath & Beyond

Podczas czasu brzuszkowego świetnie jest mieć jakieś zabaweczki do zabawy, takie jak to lusterko podłogowe od Bed Bath & Beyond, które odwróci uwagę Twojego malucha. To urocze lustro z miękką ramą jest idealnym dodatkiem do otoczenia dziecka, a sztalugowy tył pozwala mu stać na płaskich powierzchniach i odbijać jego piękną twarz z powrotem.

Kup tutaj!

Baby Einstein Glow & Discover Light Bar od Target

Jest to kolejna z naszych ulubionych zabawek do czasu brzuszków, na punkcie których zarówno mój syn, jak i córka mieli obsesję podczas ich niemowlęcych lat. Ta zabawka sprawia, że czas na brzuszku jest zabawny i wciągający dzięki jasnym światłom i dźwiękom z trzema różnymi trybami, w tym odgłosami zwierząt, kolorami i dźwiękami ksylofonu.

Kup tutaj!

Mata do zabawy w morzu Crate and Barrel

Ta mata aktywności dla niemowląt o tematyce morskiej pozwala Twojemu dziecku odkrywać cuda siedmiu mórz w zaciszu pokoju dziecinnego. Inny niesamowity mata wybierać dla twój mały jeden cechy szkoła haftować morskie istoty i miękki wyściełanie.

Kup tutaj!

Tiny Super Play Mat od Target

Ta wyjątkowo duża mata do zabawy od Target to rozwojowy plac zabaw pełen zabaw i odkryć dla Twojego dziecka. Ta zabawka jest nie tylko idealna do zabawy w domu, ale można ją również łatwo złożyć i zabrać ze sobą na plażę, do parku lub gdziekolwiek indziej!

Kup tutaj!

Taf Toys Koala Infant Tummy Time Toy z Amazon

Ta dwustronna miękka książka dla niemowląt faktycznie obejmuje dwa etapy rozwoju w początkowych miesiącach Twojego dziecka. Książka stoi sama w sobie, aby zachęcić do zabawy w czasie brzuszka i jest idealna dla Twojego dziecka, gdy przejdzie do pozycji siedzącej.

Kup tutaj!

Prop-A-Pillar Tummy Time & Seated Support od Target

Ta urocza, kolorowa zabawka jest nie tylko idealna do zabawy na brzuszku, ale także przekształca się w bezpieczne siedzisko. Zawiera lusterko, w którym można się przejrzeć, aby zainteresować malucha jego własnym odbiciem, a także silikon wolny od BPA, idealny do ząbkowania.

Kup tutaj!

Przyjaciele zwierząt Klasyczna aktywność od Pottery Barn Kids

Ta sala gimnastyczna Pottery Barn Kids zabawi i pobudzi Twoje dziecko podczas zabawy na brzuszku; posiada nawet pięć multisensorycznych wiszących zabawek i 13 pętli do zawieszania zabawek wysoko i/lub nisko. Neutralna kolorystyka sprawia, że jest to idealny dodatek do każdego pokoju dziecięcego.

Kup tutaj!

Zabawka do zabawy w głębokim kosmosie od Crate and Barrel

Kosmiczna zabawka Crate and Barrel przeniesie czas brzuszka Twojego dziecka na nowy poziom zabawy! Jest tak wiele do odkrycia dla Twojego dziecka z tą małą kosmiczną zabawką podróżnika. Zawiera lusterko, piszczałkę i inne elementy, które pomogą stymulować zmysły dziecka podczas zabawy na brzuszku.

Kup tutaj!

10 najlepszych zabawek na czas brzuszków

 • The Play Gym by LOVEVERYTummy
 • Time Baby Water Mat from Walmart
 • Tummy Time Floor Mirror from Bed Bath & BeyondBaby
 • Einstein Glow & Discover Light Bar from TargetBe
 • on the Sea Activity Floor Mat By Crate and Barrel
 • Tiny Super Play Mat
from Target
 • Taf Toys Koala Infant Tummy Time Toy from AmazonProp-A-Pillar
Tummy Time
 • & Seated Support from Target
 • Animal Friends Classic Activity from Pottery Barn Kids
 • Deep Space Tummy Time Toy from Crate and BarrelAbout
the

Author

Ashland Hendrix z luvashland.com


You might also enjoy:

 • Zostaw dziecko na podłodze (AKA Tummy Time)
 • 21 najlepszych zabawek Montessori dla niemowląt, maluchów i
 • przedszkolakówNajlepsze bujaczki
 • dla niemowląt
 • z 2021

rokuPin na później- 10 najlepszych zabawek na

czas brzuszków