Zachowaj zimną krew

Demonstracja zajęć Muzyki Razem | Zdjęcie: Celia Catalino

Zobaczyłam swoje odbicie w oknie podczas zajęć Music Together Juliana, tańcząc z chustami i kołysząc matczynymi biodrami, i pomyślałam z obrzydzeniem: "kto to jest?". Czułam się zawstydzona za dwie osoby: 1) moją dorastającą jaźń, która chciałaby paść trupem, gdyby wiedziała, jak będzie wyglądać w tym momencie dwadzieścia lat do przodu, i 2) przyszłego dorastającego Juliana, który chciałby paść trupem, gdyby musiał stanąć gdziekolwiek w pobliżu tej osoby.

Zdałam sobie sprawę, że muszę odzyskać zimną krew i przestać nosić te spodnie do jogi na co dzień.

Po wyprawie na zakupy sponsorowanej przez moją mamę, wróciłam na właściwe tory i zachęcam Was, abyście też spróbowali. Biorąc pod uwagę, że cropped pants wydają się być tak popularne, że są noszone z sandałami, pompami i botkami, pojawiają się na czerwonym dywanie i mają całą kategorię poświęconą im na Anthropologie.com i Abercrombie & Fitch, były moim ostatnim zakupem. Otrzymałem kilka komplementów w pracy na tych, i otrzymywanie komplementów w pracy jest na mojej liście 50 rzeczy, które lubię robić.

Misja zakończona.

Niezależnie od tego, czy byłeś dziwaczną garderobianą z uroczymi spinkami do włosów, najgłośniejszą dziewczyną w barze, która mogła zabawiać (lub zawstydzać każdego), czy tą bystrą osobą, która zawsze wie, gdzie znaleźć najlepszą kawę / miejsca parkingowe / buty w stylu vintage, wybierz jedną rzecz do zrobienia dzisiaj, aby umieścić cię z powrotem na tej ścieżce. Być może będziesz musiał kupić magazyn o tematyce innej niż rodzicielstwo, przeczytać kilka stron internetowych związanych z twoimi dawnymi zainteresowaniami lub zatrudnić opiekunkę do dziecka, która pozwoli ci zaszaleć w nocy.