Najlepsze zabawki dla niemowląt: Bez konieczności zakupu


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Po przeanalizowaniu znaczenia wysokiej jakości zabawy, rodzajów zabawek, które wspierają zdrową zabawę i tych, które jej nie wspierają, przyjrzyjmy się teraz konkretnym zabawkom dla niemowląt (0-12 miesięcy). Dzisiaj przyjrzymy się temu, co jest dostępne od ręki, bez konieczności zakupu. Następnie przeanalizujemy rodzaje zabawek, których zakup warto rozważyć.

 

Pamiętaj: dzieci rozwijają się w różnym tempie. To są ogólne pomysły na wspieranie rozwoju dziecka poprzez zabawę.

Zwłaszcza dla małych dzieci jesteś ich najlepszą zabawką! Wyraź mimikę twarzy, śpiewaj, tańcz i delikatnie poruszaj częściami ciała w rytm - to są te rodzaje bogatej interakcji, które pomagają im rozwijać relacje i poznawać otaczający je świat.

Pojemniki takie jak miarki, pudełka po butach lub puste dzbanki po mleku są wspaniałe do układania, napełniania i wysypywania.

Duże przedmioty domowego użytku, takie jak kosz na pranie lub duże pudełko, to szybka domowa zabawa, w której dziecko może odkrywać, jak się na nie wspinać, pchać i ciągnąć.

Rozmowa z dzieckiem na temat tego, co słyszycie, widzicie i wąchacie podczas spaceru po domu lub okolicy wzbogaca doświadczenia i słownictwo dziecka.

Wszyscy słyszeliśmy opowieści o tym, że ulubionym prezentem dziecka było pudełko i bibułka. Jakie przedmioty domowe okazały się ulubionymi zabawkami dzieci w Twoim życiu? Podziel się swoimi wspomnieniami.

 


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz