Już czas na grę?


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Chociaż nie polegamy już na "koniu, który zna drogę, by nieść sanie przez biały i zasypany śnieg", spędzanie Święta Dziękczynienia w domu babci pozostaje cenioną tradycją. Gdziekolwiek się gromadzimy, te rodzinne święta sprzyjają międzypokoleniowemu tworzeniu wspomnień, od spacerów i pieczenia po czytanie na głos i granie w gry planszowe.

 

Podczas wspólnej zabawy pojawiają się rozmowy. Dzielimy się opowieściami i śmiechem. Zyskujemy wgląd w siebie i pogłębiamy relacje. Wybierając gry do zabawy międzypokoleniowej, wybieraj takie, które sprawiają przyjemność zarówno dwóm graczom, jak i większej ich liczbie. Wybieraj gry, w które można grać w parach lub zespołach, tak aby zarówno osoby czytające, jak i nieczytające mogły grać razem. Czas gry powinien wynosić około 15 minut.

Angażujące grafiki i humorystyczne historie wciągają graczy. Aby wszyscy mogli czerpać przyjemność z gry, wszyscy gracze muszą zgadzać się co do podstawowych zasad: na zmianę, przestrzeganie zasad, dobra zabawa z innymi i rozwiązywanie problemów, gdy pojawiają się nieporozumienia.

 


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz