Bezpieczeństwo i integralność zabawek


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Wszyscy rodzice martwią się o bezpieczeństwo zabawek, które kupują, a wielu z nich poszukuje zabawek wyprodukowanych w USA. W odpowiedzi na to zainteresowanie, począwszy od listopada będziemy prezentować zabawki wyprodukowane w Ameryce. Każdy wpis będzie dotyczył konkretnej firmy i zabawek, które najbardziej nam się podobają. Bądźcie na bieżąco.

 

Ale najpierw słowo o bezpieczeństwie zabawek. Z pewnością najważniejszym czynnikiem decydującym o jakości i bezpieczeństwie każdej zabawki nie jest kraj jej pochodzenia. Jest to uczciwość producenta, a w przypadku zabawek importowanych, dbałość importera o zapewnienie tej jakości i bezpieczeństwa.

Rodzice muszą wiedzieć, że my w PlayopolisToys współpracujemy tylko z producentami i importerami, którzy inwestują w testy i starają się pilnie zapewnić bezpieczeństwo wszystkich zabawek, które sprzedajemy. Wszyscy mają wzorowe wyniki w zakresie bezpieczeństwa i wszyscy zmagają się z ciężarem coraz ostrzejszych przepisów CPSIA.

Ostatnio wprowadzone przepisy CPSIA są tak surowe, że koszty ich wdrożenia stanowiły wyzwanie dla wszystkich w branży, zmuszając niektórych małych producentów w Stanach Zjednoczonych do całkowitego zaprzestania produkcji. Po prostu nie byli w stanie pokryć zwiększonych kosztów związanych z większą ilością testów przeprowadzanych przez strony trzecie. Wśród zamykających były firmy z naprawdę znakomitymi produktami i rekordami bezpieczeństwa.

Teraz przepisy nakazujące więcej testów i w częstszych odstępach czasu wydają się prawdopodobne. To podnosi koszty, a rosnące koszty prowadzą do wzrostu cen. W tym momencie większość ludzi w przemyśle zabawkarskim, jak również większość naszych klientów uważa, że nadszedł czas, aby zastosować zdrowy rozsądek w sytuacji, która wykroczyła daleko poza zapewnienie bezpiecznych zabawek dla dzieci.

Wszyscy siedzimy w tym razem: projektanci, producenci, importerzy, hurtownicy, sprzedawcy detaliczni i konsumenci. Jeden i wszyscy cenimy jakość, bezpieczeństwo i zdrowy rozsądek. Zachęcamy Państwa do poświęcenia czasu, aby dowiedzieć się więcej. Następnie prosimy o podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami. Z niecierpliwością czekamy na zaangażowanie naszych czytelników w dyskusję na ten ważny temat.

 


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz