Nasza nowa ulubiona zabawka - LeapFrog LeapBuilders!


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

W tym domu uwielbiamy zabawki, które zachęcają do nauki i nowych umiejętności, ale oczywiście chcemy też, aby były zabawne! Olivia i mój siostrzeniec absolutnie uwielbiają zabawki do budowania i dlatego musieliśmy sprawdzić nowy LeapBuilder Owocowy Słoń do Zabawy od LeapFrog. Jest to idealna zabawka do budowania, uczenia się i tworzenia. I to wystarczyło, aby utrzymać zaangażowanie i rozrywkę tych dwóch dzieciaków przez dłuższy czas, co nie jest łatwym wyczynem!

LeapBuilders

Zestaw LeapBuilder Fruit Fun Elephant to zabawka do budowania. Zawiera 21 różnych klocków, które są kolorowe i wytrzymałe, aby ułatwić budowanie małym rączkom. Nie tylko są łatwe do trzymania, ale 10 z nich ma jasne obrazki owoców i zwierząt. Klocki umieszcza się w centralnym punkcie zwanym Smart Star. Śpiewa on edukacyjne piosenki, a nawet pomaga maluchowi w nauce liczb i kolorów. Istnieją 4 piosenki i ponad 60 zwrotów o zwierzętach. Naprawdę uwielbiam to, jak interaktywna jest ta zabawka!

Mieliśmy mnóstwo zabawy ze Słonikiem Leapbuilders, ale Twoja Smart Star może być używana również z innymi zestawami LeapBuilders. Do wyboru jest ogromna różnorodność, ale myślę, że naszymi następnymi zestawami będą Zwierzęta Safari oraz Pojazdy Soar & Zoom. Kiedy dodajesz nowe klocki do interaktywnej kostki, odblokowujesz więcej odpowiedzi i zwrotów! Dowiedz się więcej o wszystkich LeapBuilderach tutaj.

Szybkie fakty na temat słonika Fruit Fun

  • Wymagany wiek to 2+.
  • W zestawie znajduje się 21 klocków
  • Budujesz na szczycie interaktywnej kostki Smart Star, która wyzwala efekty dźwiękowe, aby zachęcić do nauki
  • Słonik jest główną rzeczą do zbudowania, ale jest też kilka innych naprawdę uroczych rzeczy, które można zrobić
  • Jest przycisk z pytaniami i przycisk z muzyką do naciśnięcia w celu interakcji
  • Smart Star będzie działać z innymi zestawami Leap Builder

Loteria "Nowe zabawki w bloku

Jeśli jesteś tak samo podekscytowany zabawką edukacyjną, którą Twoje dziecko pokocha jak ja, to musisz wziąć udział w tej loterii! Firma LeapFrog rozdaje pięć zestawów zabawek LeapBuilders. Możesz wziąć udział i znaleźć więcej szczegółów tutaj!


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz