Jak zdobyć darmową pompę do piersi - Porady, sztuczki i pytania, które należy zadać

Niezależnie od tego, czy wracasz do pracy, masz nadzieję na wieczór randkowy, czy po prostu potrzebujesz przerwy od tych karmień w środku nocy, posiadanie laktatora pod ręką jest ważne. Nawet jeśli planujesz zostać mamą w domu, będziesz wdzięczna, że masz laktator, jeśli zajdzie taka potrzeba. Laktatory mogą pomóc zwiększyć podaż mleka, zbudować zapas w zamrażarce na wypadek nagłej potrzeby lub pomóc w bolesnym zatkaniu przewodów. Pompka to konieczność. Niestety, laktatory mogą być absurdalnie drogie. Ale czy wiesz, że prawdopodobnie możesz zdobyć darmowy laktator przez swojego ubezpieczyciela zdrowotnego?

Jak zdobyć darmową pompę do piersi

Oto jak dostać darmowy laktator, aby zrobić sobie małą przerwę od niemowlęcia i dać swojemu ciału szansę na relaks. Zasłużyłaś na to.

Zbadaj potencjalne pompy piersiÂ

Spójrz na to, co rodzaj pompy piersi, które chcesz kupić. Różne marki będą miały różne korzyści. Jeśli będziesz podróżować do pracy, może chcesz mniejszą pompę, która łatwo mieści się w torebce. Ponadto, jeśli będziesz często odciągać pokarm, możesz chcieć laktator z mniejszą liczbą części, które trzeba umyć. Jeśli będziesz odciągać pokarm tylko wtedy, gdy planujesz randkę wieczorem, większa pompa o większej mocy może załatwić sprawę. Przyjrzyj się markom i wymyśl jedną lub dwie pompy, z których będziesz zadowolona, zanim skontaktujesz się ze swoim ubezpieczeniem, aby upewnić się, że są one objęte ubezpieczeniem.

Sprawdź specyfikę swojego planu bezpłatnej pompy piersi

Pierwsze rzeczy po pierwsze" "skontaktować się z ubezpieczeniem. Chociaż Affordable Care Act wymaga od firm ubezpieczeniowych, aby zapewnić pompy piersi w ramach swoich planów, istnieją pewne ograniczenia. Firmy mogą pokrywać tylko niektóre części pompy, lub pompy z określonego sklepu. Mogą one również mieć górny poziom limitu cenowego, w zależności od marki pompy, którą chcesz kupić. Przed rozpoczęciem zakupów należy uzyskać informacje na ten temat. Jeśli Twoje ubezpieczenie obejmuje tylko fizyczną pompę, nie martw się""większość części do pompowania są dostępne za całkiem tanie.

Gdzie można dostać bezpłatną pompę do piersi

Po upewnieniu się, że ubezpieczenie pokryje konkretny rodzaj pompy, dowiedzieć się, gdzie można dostać swój z. Niektóre firmy pozwolą Ci iść do sklepu detalicznego, takiego jak Target lub Walmart i po prostu złożyć paragon. Ale inne będą wymagały, abyś udał się do firmy zaopatrzenia medycznego, do której dostarczą ci link. Niektóre z bardziej popularnych firm to Byram Healthcare, Lucina, lub Aeroflow Breastpumps.

Kiedy można uzyskać bezpłatną pompę piersi

Co z ramami czasowymi? Po raz kolejny, różne plany ubezpieczeniowe będą miały różne wymagania. Jeśli możesz otrzymać pompę przed narodzinami dziecka, zrób to" "to tylko jedna rzecz mniej do zmartwienia podczas tych stresujących czasów noworodka. Dodatkowo, w trzecim dniu ciąży, kiedy Twoje piersi są nabrzmiałe i bolesne, miło jest przynajmniej wiedzieć, że masz możliwość odciągania pokarmu. Ale niektóre plany pozwalają na zakup laktatora tylko w ciągu 60 lub 30 dni od daty porodu.

Pytania, które należy zadać w związku z bezpłatną pompą do piersi

Kiedy rozmawiasz z firmą ubezpieczeniową, oto kilka przydatnych pytań, które warto mieć przygotowane, aby uzyskać wszystkie informacje potrzebne do uzyskania bezpłatnego laktatora.

 • Jaki jest zwykle zalecany proces zakupu laktatora?
 • Które marki laktatorów są objęte ubezpieczeniem?
 • Którzy dostawcy lub punkty sprzedaży detalicznej są objęci moim ubezpieczeniem?
 • Czy istnieje jakiś konkretny model lub zestaw, który muszę kupić, aby był w pełni objęty ubezpieczeniem?
 • Czy mogę zakupić pompę poza siecią za zwrotem kosztów?
 • Czy muszę czekać na receptę lub wstępne zatwierdzenie?
 • Kiedy mogę kupić pompę? Czy mogę to zrobić dzisiaj, czy muszę czekać do narodzin dziecka? Czy jest jakiś limit czasowy po narodzinach dziecka, kiedy należy zakupić pompę?
 • Jeśli wymagasz ode mnie udania się do dostawcy medycznego, czy możesz do niego zadzwonić i sprawdzić, czy oferuje taki rodzaj pompy, jakiego szukam?

Jeśli trudno jest się zorientować, jak używać laktatora i nie można się w tym połapać, należy skonsultować się z certyfikowanym konsultantem laktacyjnym. Możliwość odciągania pokarmu może wydawać się zbawienna po tym, jak cztery razy w nocy wstajesz z łóżka z noworodkiem i rozpaczliwie pragniesz odciągnąć jedno z nocnych karmień.

Akcesoria potrzebne do pompy piersiowej:

Aby przejść wraz z bezpłatnym pompy piersi, nie zapomnij kupić, thrift, lub pożyczyć:

 • Worki do przechowywania mleka: Grab pakiety worków przechowywania mleka do zamrożenia mleka i budować zapas.
 • Torba: Jeśli będziesz chodzić do pracy, a pompa nie mieści się w typowej torbie do pracy, stylowa torba ułatwia transport.
 • Środki do czyszczenia butelek: Mycie butelek i części do odciągania pokarmu może być trudne ze względu na wszystkie zakamarki, ale ważne jest, aby były one jak najlepiej odkażone. Pomocne mogą być narzędzia przeznaczone specjalnie do czyszczenia butelek dla niemowląt.

Nie zapominaj, że podobnie jak karmienie piersią, odciąganie pokarmu w miejscach publicznych jest legalne we wszystkich 50 stanach. A dzięki darmowemu laktatorowi stało się to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Udanego odciągania pokarmu!

O autorze

You Might Also Enjoy:

Najlepsze butelki na gaz, czyli jak ulżyć dziecku w brzuchu!

Najlepsza torba na pieluchy z plecakiem i dlaczego każda mama jej potrzebuje

Rozgrzej to mamo! [Szybki przewodnik po najlepszych podgrzewaczach do butelek dla niemowląt!

PRZYPNIJ NA PÓŹNIEJ: JAK ZDOBYĆ DARMOWY LAKTATOR