Jak sprawić, by długie oczekiwanie było przyjemne


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Poniższy tekst jest fragmentem naszej nowej książki "Rzeczy, które każda mama wiedzieć powinna". Dajemy Wam małe smaki książki przez cały tydzień w nadziei, że kupicie jedną, aby trzymać ją w torebce na takie właśnie sytuacje. I jedną do samochodu.

Coraz częściej wszyscy mamy smartfony załadowane aplikacjami, filmami i zdjęciami rodzinnymi, aby nasze dzieci były szczęśliwe. Ale czy nie wydaje się, że najdłuższe kolejki zdarzają się wtedy, gdy jesteś zupełnie nieprzygotowany?

Niezależnie od tego, czy stoisz w długiej kolejce, czy czekasz wieczność w restauracji, oto kilka sztuczek mamy, które mogą umilić czas, gdy bateria w telefonie padnie:

Kukiełki na palce. Użyj długopisu, aby narysować kilka twarzy na opuszkach palców i stworzyć improwizowany pokaz lalek.

Tor wyścigowy. Nie wyjmuj długopisu, aby narysować na kartce papieru scenę drogową lub miejską. Użyj monet z torebki jako samochodów lub postaci w swojej przygodzie.

Szpieguję. . . Ta prosta gra w zgadywanie może spodobać się nawet małym dzieciom. Znajdź jakiś przedmiot i podpowiedz: "Szpieguję moim małym okiem coś, co jest niebieskie" i wszyscy zgadują. Ta stara, ale dobra zabawa jest idealna do poczekalni i korków ulicznych.

Łyżka na nosie. Potrzebujesz klasycznego sposobu na odwrócenie uwagi podczas długiego oczekiwania w restauracji? Poszukaj gdzie indziej. Przetrzyj kciukiem wnętrze metalowej łyżki, oddychaj na nią ciężko (jakbyś mówił "HAH!"), a następnie zawieś ją sobie na nosie.

Jeśli chcesz mieć pod ręką mały zestaw rekwizytów na następny raz, naklejki są świetną, płaską rozrywką i dobrze komponują się z papierem i długopisem.

Find Stuff Every Mom Should Know at Amazon.com. Palce i tor wyścigowy autorstwa Heather Flett.


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz