Opublikuj swoją własną książkę I Spy


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz


Jesteśmy wielkimi fanami książek o szpiegach, począwszy od wersji z planszówkami, które kupiłam, gdy Julian był niemowlęciem. Bawimy się też w szpiega, używając zwykłych książek, a teraz wkroczyliśmy na terytorium Gdzie jest Waldo?

Kiedy Julian miał cztery lata, zrobiliśmy z nim małą sesję zdjęciową z wielkimi planami - wciąż niespełnionymi w chwili pisania tego tekstu - zrobienia naszej własnej książki szpiegowskiej. Skończyło się na wydrukowanych zdjęciach bez oprawy. Jako wspólny projekt, jest to idealny poziom kreatywnego partnerstwa dla rodzica i przedszkolaka.


Sama, starając się, by poszukiwanie i odnajdywanie trwało dłużej, zrobiłabym coś bardziej wymyślnego. Zwykłe stare zdjęcia wydrukowane na papierze do drukarki to coś, co prawdopodobnie szybko wyciągnę przed długą jazdą samochodem. Zrobiłam to z cukierkami moich dzieci na Halloween.

Aby zrobić bardziej zaawansowaną książkę, użyj papieru do scrapbookingu z wzorem i mniejszych elementów.


Pro tip: Â Nie używaj przedmiotów, których dziecko nie zna. Poszłam do szuflady z rupieciami, żeby wziąć kilka małych rzeczy, a potem zdałam sobie sprawę, że nie dla wszystkiego mamy nazwy. Wyciągnęłam z tego wnioski.

Duplikaty przedmiotów są świetne. Możesz powiedzieć: "Czy możesz znaleźć trzy fioletowe gumki?".

DIY I Spy Book

  1. Ustaw solidne kolorowe tło na podłodze. Użyliśmy maty do zabawy z pianki na pierwszych zdjęciach i użyłem cienkiego kawałka tkaniny na cukierki.
  2. Zbierz kosz na bieliznę pełen {wstaw ładne słowo na "śmieci"}. Włącz ulubione przedmioty i przedmioty osobiste.
  3. Rozłóż swoje przedmioty na tle tak, jak lubisz. Ponieważ nie ma złego sposobu na zrobienie tego, pozwól swojemu przedszkolakowi pomóc.
  4. Spróbuj przekonać swojego przedszkolaka, żeby sam nie chciał być na zdjęciu. Mi się nie udało. Patrz wyżej.
  5. Sfotografuj scenę z góry.
  6. Ułóż nowe elementy i powtórz.
  7. Prześlij zestaw zdjęć do wybranego przez siebie producenta fotoksiążek i zamów sobie książkę. (Tutaj jest jeden z naszych Shutterfly affiliate)
  8. Alternatywnie możesz też zaoszczędzić i po prostu wydrukować wyniki na własnej drukarce. Spinaj zdjęcia razem, aby stworzyć zestaw kart I Spy do wykorzystania w samochodzie lub w samolocie.

Inną wersją tej aktywności jest wyrzucenie torebki i sfotografowanie wyników lub zrobienie domowej roboty gry I Spy na telefonie (zapomnij o drukowaniu!), aby zapamiętać zabawki, które przyniosłeś na wycieczkę.

To jest część naszej całorocznej serii Makin' It with The Rookie Moms.


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz