17 najlepszych zabawek dla 3-letnich chłopców


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Rodzicielstwo 3 latka jest tak dużo zabawy. Uwielbiałem przejście z etapu niemowlęcego do posiadania małej osoby! Rosną, są w ruchu i komunikują się bardziej niż kiedykolwiek. Jednak może być trudno utrzymać maluchy w rozrywce, więc rozpoczęliśmy poszukiwania najlepszych zabawek dla 3-letnich chłopców do naszego przewodnika wakacyjnego.

Z tego powodu, kiedy wybierasz zabawki dla swojego 3 latka, ważne jest, aby wybrać takie, które utrzymają ich uwagę, pomogą im się rozwijać i sprawią, że będą chętni do nauki. Zebraliśmy bandę rozwydrzonych 3-letnich chłopców, aby przetestować te zabawki (to było wyczerpujące) i ustaliliśmy 15 najlepszych zabawek dla 3-letnich chłopców.

Najlepsze zabawki dla 3-letnich chłopców

Najlepsza zabawa w udawanie Zestaw konstrukcyjny do zabawy w udawanie
Najlepsza gra wyobraźni Namiot statek rakietowy
Najlepsza zabawka do jeżdżenia Bumper Cars
Najlepsza zabawka sportowa Centrum sportowe Vtech
Najlepsza zabawka plenerowa Rower Bananowy
Najbardziej unikalna zabawka Chowaj i szukaj głupiej kupy

Są to zabawki, które pomagają dzieciom rozciągnąć wyobraźnię, ucząc się jednocześnie, jak dzielić się, komunikować i bawić się niezależnie, jak i razem.

1: Zestaw konstrukcyjny do zabawy w udawanie

Grając udawać jest zabawny sposób dla dzieci do naśladowania dorosłych i grać, dlatego Play Construction Set jest świetną zabawką dla 3-letnich chłopców. Ten zestaw narzędzi ma wiertarkę elektryczną, okulary ochronne, młotek i taśmę mierniczą, wszystko, czego potrzebuje każda skrzynka z narzędziami. Walizka do przenoszenia utrzymuje wszystko razem i dodaje realistycznego wyglądu. W mgnieniu oka pojawi się w HGTV! Sprawdź aktualne ceny tutaj.

 

2: Rocket Ship Namiot

Namiot Rocket Ship Play to zabawna zabawka dla prywatnej przestrzeni do gry i udawać. Namiot jest łatwy do skonfigurowania, łatwy do odłożyć. i ma mały ślad, więc działa dobrze w każdym pokoju, od pokoju dziecinnego do przestrzeni rodzinnej. Dzieci będą miały frajdę z udawania lub używania go do zabawy innymi zabawkami. Jest to świetna opcja na zabawę tematyczną, nawet jeśli jest to tylko noc z mamą lub tatą. Sprawdź to!

3: Zabawka Zestaw do krojenia żywności

Innym wielkim udawać opcja jest udawać Food Cutting Set. Dzieci mogą grać w kuchni, służyć żywności, a nawet pokroić owoce i warzywa na pół z tego plastikowego zestawu magnetycznego.

Kawałki wszystkie pochodzą w walizce, co sprawia, że łatwo grać udawać gdziekolwiek i cieszyć się służąc jedzenie do przyjaciół. Jest to świetny dodatek, jeśli masz zestaw kuchenny, a Twoje dziecko będzie się nim bawić do 5 urodzin. Kup tutaj!

4: SAMOCHODZIKI ZDERZAKI DLA DZIECI (TAK, ZDERZAKI)

Te samochody zderzakowe nie tylko wykonane nasze najlepsze zabawki dla 3-letnich chłopców listy, ale także najlepszą zabawkę dla dwóch lat i 4 latków. Jako mama 5, nie mogę uwierzyć, że to mówię, ale ja rzeczywiście polecam tę zabawkę, w rzeczywistości jest to jedna z najczęściej używanych zabawek w gospodarstwie domowym. Po pierwsze, byłam bardzo sceptycznie nastawiona do takiego urządzenia przemieszczającego się po moim domu, a co dopiero do umieszczenia w nim mojego dziecka.

Z tymi zderzakami można się szczerze mówiąc śmiać bez końca. Mają one gumową powłokę zewnętrzną, dzięki czemu nie niszczą żadnych ścian oraz pas bezpieczeństwa, dzięki któremu dziecko jest bezpieczne wewnątrz pojazdu. Jest nawet pilot zdalnego sterowania, więc jeśli Twoje dziecko nie może uchwycić kontroli, które będą w krótkim czasie, możesz być kierowcą i po prostu kółko je.

5: Park rozrywki Loops n' Swoops

Ta wyższa, przypominająca wieżę struktura jest idealną rampą samochodową i uczy pracy zespołowej, dzielenia się i niezależnej zabawy. Loops n' Swoops Amusement Park pochodzi z dwóch samochodów, które pasują w dół rampy, ale wiele innych pojazdów może pasować, jak również.

Jest to zabawka dla każdego dziecka, które interesuje się samochodami i buduje umiejętności motoryczne. Mam obsesję na punkcie tego, jak urocze są te małe samochodziki. A Ty nie? Sprawdź aktualną cenę tutaj.


6: Niesamowite maszyny Zestaw książek

Niesamowite Maszyny Zestaw książek jest kolekcja 10 książek obrazkowych z ciekawych tematów z rakiet do koparki ciężarówek, ciągników i innych pojazdów. Jest to świetna opcja dla ciekawskich 3 latków z zainteresowaniem maszynami lub pojazdami i jest to sposób na spędzenie czasu razem czytając i ucząc się. Spraw, aby wspólne czytanie stało się zabawnym i edukacyjnym sposobem na budowanie więzi! Kliknij tutaj, aby zdobyć swój zestaw!

7: Kręgle Przyjaciele

Ta gra w kręgle pomoże małym dzieciom nauczyć się pracy zespołowej, przyjmowania zmian i współpracy przy zabawie. Zestaw Bowling Friends składa się z sześciu kołków w kształcie zwierząt i jednej kuli, co ułatwia konfigurację oraz walizki do przechowywania wszystkich elementów. Zamień każdy korytarz lub duże pomieszczenie w prywatną kręgielnię Twojego dziecka. Aktualna cena tutaj.

8: Duplo Zestaw pociągowy

Jedną z kreatywnych zabawek jest zestaw Duplo Train Set. Dzieci mogą zbudować swój własny pociąg i umieścić go na torze, aby zatrzymać się i odebrać przyjaciela. Ten mały zestaw ma silnik z jednym samochodem i są światła i dźwięki, aby produkt końcowy bardziej interaktywny. Jest to świetny pierwszy zestaw kolejowy i może zainspirować miłość do budowania na całe życie. Sprawdź to!

9: Zabawki Dinozaur do samodzielnego złożenia

Dla tych, którzy lubią budować rzeczy, Dinosaur Take Apart Zabawki są kolejnym wielkim zabawka. Ten zestaw pozwala zbudować sześć różnych dinozaurów przy użyciu plastikowych kawałków i zabawkowy śrubokręt i klucz. Dzieci mogą ćwiczyć budowanie lub naprawianie i używać końcowego produktu w codziennej zabawie. Aktualna cena tutaj.

10: Pojazdy do ciągnięcia z tyłu

Młodzi chłopcy mają skłonność do samochodów, ciężarówek i innych ciężkich pojazdów. Te pojazdy do ciągnięcia pozwalają dzieciom prowadzić własne pojazdy za pomocą prostego mechanizmu ciągnięcia do tyłu. Mogą stać się kreatywni, dodając te pojazdy do własnych miast lub mat do zabawy, lub używać przedmiotów codziennego użytku jako dróg. Spójrz tutaj.

11: VTech Smart Shots Centrum sportowe

VTech Smart Shots Sports Center przynosi wszystkie zabawy na zewnątrz sportów wewnątrz z obręczy do koszykówki i piłki nożnej cel. Ta zabawka utrzymuje wynik, ma dźwięki i światła, i uczy 3-letni o pracy zespołowej i konkurencji zabawy z interaktywnych elementów w całej. Sprawdź aktualne ceny tutaj!

12: Rowerek Bananowy

Dla dzieci, które są chętne, aby wstać i poruszać się Banana Bike jest wielki pierwszy rower. Zaprojektowany z myślą o młodszych dzieciach, ten rower bez pedałów jeździ tak samo jak klasyczny rower, ale ułatwia 3-letnim dzieciom nawigację i moc. To świetny krok naprzód w stosunku do roweru trójkołowego i dobry przerywnik przed rowerem z pedałami. Jeśli Twój trzylatek ma starsze rodzeństwo, za którym chce nadążyć, ten rowerek najprawdopodobniej go zadowoli. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej!

13: Dziecięcy basen z piłeczkami, namiot i tunel

Innym wielkim aktywna zabawka jest Kids Ball Pit, namiot i tunel zestaw. Ten pop up centrum aktywności przynosi zabawy w pomieszczeniach z namiotu, tunelu i pit piłkę do czołgania się przez. Na każdym końcu znajdują się interaktywne gry, takie jak podrzucanie piłeczek i przechodzenie dołu z piłeczkami na następny poziom. Jest łatwy do złożenia i ładnie się przechowuje. Kup swój własny dół z piłką tutaj.

Dostępne na Amazon

14: VTech KidiBeats Zestaw perkusyjny

Zabawki muzyczne są podstawą dla każdego wieku, ale VTech KidiBeats Drum Set pozwala dzieciom poczuć się jak oni grają prawdziwe rzeczy. Dzięki trzem bębnom i dwóm symbolom zabawka ta ma realistyczny wygląd i wydaje różnego rodzaju odgłosy perkusyjne za pomocą wielu przycisków. Dostępne są 4 ustawienia, od swobodnej zabawy po literki, cyferki i podążanie za światłami. Sprawdź aktualną cenę.

15: Zdalnie sterowany samochód z muzyką

Chłopcy wydają się być ciekawi, jak rzeczy działają i podejmowania rzeczy iść, więc samochód zdalnego sterowania jest świetną zabawką dla tego wieku. Ten samochód zdalnie sterowany z muzyką jest przeznaczony dla maluchów i młodszych dzieci z pilotem na kierownicy i przyciskami na samochodzie, które hałasują i grają muzykę. Zdobądź swój zdalnie sterowany samochód tutaj!

16: VTech Tote and Go Laptop

VTech Tote and Go L aptop to świetna interaktywna zabawka edukacyjna. Z 20 różnych działań dzieci mogą zacząć uczyć się słów, pisowni, kształtów i logiki. Jest to zabawka typu przedszkolnego i na pewno ma jakiś potencjał wzrostu ze mną, jak dziecko rozwija się od wieku 3 do wieku 4 i 5. Nie trzeba zatrzymać się w Apple Store dla tego faceta, kliknij tutaj, aby uzyskać aktualne ceny!

17. Hide & Seek Poopy

Yup, słyszałeś, że prawo. Zobaczyłam to w naszym lokalnym Target i powiedziałam nie, wtedy oczywiście mój mąż to złapał. Nasz 3-letni uwielbia to. Sposób działania gry jest kolorowy emoji kupa dostaje ukryte przez mamę lub tatę, a następnie daje wskazówki dla Twojego malucha, aby go znaleźć.

Po znalezieniu kupy, śpiewa małą piosenkę, która sprawiła, że mój 3 latek chichotał bez końca. Nie wierzę, że to mówię, ale silly poopy jest zdecydowanie jedną z najlepszych zabawek dla 3-letnich chłopców.

Dostępne na Amazon

Rodzaje zabawek, których należy szukać

Ta lista jest podzielona na kategorie, aby pomóc w ukierunkowaniu specyficznej zabawy z każdym elementem. Podczas gdy wszystkie te zabawki są edukacyjne na swój sposób, mamy pogrupowane je według typu, aby ułatwić Ci znaleźć dokładnie to, czego szukasz.

  • Zabawki wyobraźni pozwalają dziecku bawić się w udawanie, aby rozszerzyć jego kreatywność i pozwolić mu marzyć. Te zabawki przyniosą Ci tyle radości jako rodzicowi, zwłaszcza jeśli pozwolisz, aby Twoja wyobraźnia również zaczęła szaleć!
  • Wspólne zabawki to zabawki, które uczą Twojego malucha, jak się dzielić i na zmianę. Twój słodki trzylatek może zamienić się w małego potwora, gdy zostanie poproszony o podzielenie się, ale nie martw się, ponieważ jest to całkowicie normalne. Te zabawki pomogą Ci pokazać mu, że dzielenie się na zmianę nie jest wcale takie złe.
  • Zabawki kreatywne mogą być wykorzystywane jako platforma do budowania i wyobrażania sobie. Zachęcanie malucha do kreatywności jest ważniejsze, niż myślisz, i przyniesie mu korzyści na dłuższą metę.
  • Aktywne zabawki sprawiają, że dzieci ruszają się zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Wiemy, jak trudno jest zmęczyć swojego trzylatka przed drzemką. Mamy nadzieję, że te zabawki w tym pomogą!
  • Zabawki interaktywne to takie, które mają ruchome części, światełka i przyciski, które uczą, a jednocześnie bawią. Są one świetne, jeśli Twój trzylatek ma krótką uwagę, ponieważ zabawka ciągle się zmienia.

You Might Also Enjoy:

Best Toys for 1 Year Olds: [15 Choices] that Parents & Babies Will Love!

Najlepsze zabawki dla 2-letnich chłopców; [20 wspaniałych zabawek, które pokocha Twój maluch]

Pin for Later: 17 najlepszych zabawek dla 3-letnich chłopców!


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz