Urodzinowy tor przeszkód


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Na swoje siódme urodziny Holden chciał powtórzyć swoje piąte przyjęcie urodzinowe. Zamiast Robotów-Lego-StarWars-elektrycznych z rowerami, chciał motyw podwodny. Poza tym, ten sam park, ta sama aktywność: Tor przeszkód!

Muszę oddać wszystkie zasługi Alec'owi i jego rodzicom za wymyślenie i wykonanie toru przeszkód.

Nasze przeszkody. Ci trzej przezabawni pierwszoklasiści postanowili przejść cały tor z pudłami na swoich kopułach.

  1. Załóż pudełko na głowę i przejdź dookoła drzewa.
  2. Przejdź przez belkę równoważni (powyżej) zrobioną z cegieł i drewna na naszym podwórku.
  3. Limbo pod miotłą trzymaną przez dziadków.
  4. Dryblować piłką nożną przez pachołki (wiedziałem, że te pachołki się przydadzą!) i oddać strzał na bramkę. Musieliśmy dodać kilku obrońców, żeby to było wystarczająco trudne.

Trik oszczędzania pieniędzy. Zamiast pełnego posiłku, zorganizowaliśmy imprezę pomiędzy posiłkami i zaoferowaliśmy tylko ciasto, owoce i sok. Nie wiem, czy nasz plan był do końca udany. Podczas gdy my oszczędzaliśmy na jedzeniu, garstka dzieci pytała, gdzie jest pizza, a mój mąż prawie zamówił jakąś z poczucia winy. Do tego zapomnieliśmy podać soku i owoców. Ups.

Tort był wielkim hitem. Podniosłem ten ćwierć arkusz ciasta z Whole Foods za 25 dolarów, w tym projekt. Wszyscy uwielbiali marcepanowe stwory pływające w niebieskim lukrze maślanym. Rodzice uwielbiali to, że smakowało tak dobrze. Dzieciom podobało się rozbieranie i omawianie rozczłonkowanych pływaków - Eww. Podwodny temat, zrobiony.

Co ludzie będą pamiętać? Totalny chaos, pudła na głowach, rozbitą pinatę, która doprowadziła dzieciaki do płaczu, zimną pogodę, która spadła na nas pod koniec dnia i ogólnie dobrą zabawę.

[Uwaga do siebie: liczba 7 jest strukturalnie bardzo słaba jako pinata].

Co zapamiętam? Noszenie dziecka na piersi przez cały czas, skradanie się za moimi chłopcami, żeby zrobić zdjęcie, uśmiechy, próby wyparcia się zawartości pinaty.
Czy stworzyliście jakieś zabawne tory przeszkód dla swoich dzieci? Sniff, oto retrospekcja z jego pierwszego w życiu dziecięcego toru przeszkód.


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz