Podziel się smoothie z maluchem


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Jest kilka rzeczy w koktajlach mlecznych, które Julian bardzo lubił, kiedy był maluchem. Picie przez słomkę to jedna z nich. Obserwowanie jak je robię to druga część. W smoothies, które mu robiłam, podobało mi się to, że dostawał mleko i magiczne superfoods jagody w tym samym czasie. Bonus, że nic z tego nie poszło na podłogę, bo był tak zauroczony doświadczeniem ze słomką.

Kluczem do moich smoothies jest Kitchenaid stick mixer, znany również jako immersion blender. Czyszczenie zajmuje dwie sekundy i nie wymaga żadnej konfiguracji. Jest to pomocne narzędzie do robienia wszystkich posiłków dla dzieci. Mam jednak fobię przed blenderami i robotami kuchennymi, więc jeśli masz zaufanie do swoich urządzeń, możesz nie potrzebować blendera zanurzeniowego.

Och, czekaj, innym kluczem do mojego koktajlu mlecznego są mrożone truskawki organiczne. Kup je. To pomaga mieć coś mrożonego w swoim shake'u, aby nadać mu trochę piany. Dla tych, którzy myślą z wyprzedzeniem, możesz trzymać banana w zamrażarce. Upewnij się tylko, że obrałeś go przed przechowywaniem.

Jak zrobić koktajl: Włóż około 10 mrożonych truskawek, filiżankę mleka, garść borówek i banana do pojemnika. Zmiksuj. Przelej do przyjaznego dla dzieci kubka i dodaj słomkę. Dodaj drugą słomkę dla dodatkowej zabawy.

Od czasu, gdy po raz pierwszy doświadczyłam robienia smoothie DIY, świat się zmienił. Nie robię smoothie za pomocą mojego smartfona (jeszcze), ale trend wrzucania garści szpinaku do swojego smoothie eksplodował. Ludzie piją swoje warzywa o 7 rano, jakby to nie było nic. Eksperymentowałem z tym, i myślę, że to świetny trik dla dzieci, które nie lubią zielonych warzyw. Kiwi i banan obezwładniają szpinak, więc smak nie jest dużo problemu. I, coraz dziecko zahaczone na zielonym jako estetycznie akceptowalny kolor żywności wcześnie w życiu wydaje się mądry.

Zobacz Family Sponge dla ton zielonych smoothie informacji. Ładne zdjęcie powyżej należy do nich.

Potrzebujesz czegoś do zrobienia, gdy czekasz na blender, aby przybyć w poczcie? Zobacz resztę naszych domowych projektów dla rodziców.


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz