Łatwe zestawy rzemieślnicze, które uczą empatii i dobroczynności


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Zrobiliśmy nasz udział rzemieślniczych zestawów przez lata i uwielbiam otwierać pudełko, które zawiera wszystko, czego moje dziecko potrzebuje, aby ukończyć projekt.

W grudniu tego roku nie podobało mi się podejście mojej córki do dawania. Była o wiele bardziej zainteresowana otrzymywaniem. Więc z otwartymi ramionami przyjęłam ofertę od Little Loving Hands, aby wypróbować jedno z ich comiesięcznych pudełek na projekty z twistem.

To co jest wyjątkowe w Little Loving Hands to fakt, że zestaw został zaprojektowany tak, aby stworzyć mały prezent dla kogoś innego - nie dla dziecka, które go wykonuje.

Zrobić rękodzieło i wysłać je pocztą z dala od mojego domu? Tak! Uczyć moje dziecko o dawaniu i odbiorcy po drugiej stronie tego słodkiego zajęcia? To proste.

Zestaw, który otrzymaliśmy pozwolił nam zrobić grę I Spy bean bag. Drobiazgi i fasola są wymieszane razem wewnątrz filcowej torby z okienkiem do podglądania, które Scarlett zaszyła. Następnie stworzyła kartę do gry, która pokazywała dziecku, jakie przedmioty próbuje szpiegować w torbie. Podpisała metkę, aby odbiorca wiedział, że została wykonana przez Scarlett.

Dzięki załączonej dokumentacji dowiedzieliśmy się, że zabawka ta zostanie podarowana hospitalizowanemu dziecku.

Po tym, jak podziwiała swoją pracę przez dzień lub dwa, umieściłam ją w dołączonej kopercie pocztowej i poszła.

Każdy miesiąc to nowa okazja do stworzenia czegoś dla kogoś innego i poznania jego sytuacji. Rozmawialiśmy o tym, że dziecko w szpitalu może odczuwać ból, bać się, a także nudzić. Otrzymanie małej zabawki może przynieść mu odrobinę szczęścia. Pudełka Little Loving Hands zapewniają zabawny projekt, ale co ważniejsze, okazję dla małego dziecka do bycia miłym.

Subskrypcje są sprzedawane za pojedyncze pudełko, jako 6-miesięczne członkostwo lub 12-miesięczne członkostwo. Więcej szczegółów na stronie Little Loving Hands >.

Ujawnienie: Otrzymałem ten pakiet za darmo, ale wszystkie opinie są moje i Scarlett.


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz