3 Zabawne + proste zajęcia dla przedszkolaków z okazji Dnia Ziemi


To jest sponsorowany post napisany przeze mnie w imieniu Stonyfield® Organic Kids®.

Pokochasz nasze proste zajęcia z okazji Dnia Ziemi dla przedszkolaków. Dzieci są tak niesamowite zarządców naszej planety. W rzeczywistości, moje dzieci są bardziej świadomy o recyklingu i oszczędzania energii niż większość dorosłych, których znam. To Dlatego współpracowaliśmy z Stonyfield ® Organic Kids ® jogurt do akcji niektóre z naszych ulubionych sposobów świętowania Ziemi. z naszych ulubionych sposobów, aby świętować Dzień Ziemi z maluchami.

3 Fun + proste działania Dzień Ziemi dla przedszkolaków

Nie wiem jak Wam, ale mnie szukanie zabawnych projektów i wyciąganie moich dzieci na dwór pomaga naszym dniom iść o wiele bardziej gładko. Kwiecień jest Miesiącem Ziemi, więc planujemy kilka zabawnych i ekscytujących zajęć. planujemy kilka zabawnych i ekscytujących zajęć, które pomogą nam pozostać aktywnymi. aktywny. Dzielę trzy nasz ulubionych aktywność below dla ciebie próbować z twój berbeć dzisiaj.

1 Seedling Starter Projekt

Moje dzieci nauczyły się, że recykling pomaga ratować naszą planetę i tak oni Wymyślają z niektóre zadziwiającymi aktywnościami które pomagają używać recykling i ponownie używać rzeczy wokół domu.Â

Stonyfield® Organic Kids® kubki jogurtowe doskonale nadają się do sadzonek doniczki lub małe ogrody jak mój mały nazywa je. Wszystko, co musisz zrobić, to wypłukać je wypłukać, gdy dzieci skończą pożerać swój pyszny jogurt, a następnie zrobić kilka dziurek na dnie kubeczków.

Następnie wystarczy napełnić kubki ziemią do sadzenia i umieścić kilka nasion w każdej z małych doniczek. każdy z małych garnków. Dzieci będą uwielbiały budzić się każdego ranka, aby sprawdzić, co dzieje się w ich ogródkach. na ich ogrody. Mówiąc o Stonyfield ® Organic Kids ® kubki jogurtowe nie wiesz, że ich multipacki są wykonane z roślin? multipakiety są wykonane z roślin? Kubki na bazie roślin są lepsze dla środowiska, ponieważ mają niższy ślad węglowy. środowiska, ponieważ mają one niższy ślad węglowy niż ich odpowiednik na bazie ropy naftowej i Stonyfield® Organic Kids® jest jedynym jogurtem dla dzieci dostępnym w kubeczkach pochodzenia roślinnego.

2 Sprzątanie parku/ plaży/ lub placu zabaw

Nauczanie dzieci o zrównoważonym rozwoju i zanieczyszczeniu środowiska to dwa doskonałe sposoby, aby pomóc wychować globalnego strażnika. Łatwym sposobem na to jest zorganizowanie sprzątania parku/plaży lub placu zabaw. Dzięki temu dzieci dowiedzą się o zanieczyszczeniach i ich szkodliwych skutkach, a jednocześnie poznają znaczenie wolontariatu. uczą się również o znaczeniu wolontariatu jako sposobu na zwalczanie problemu. problem.

Aby utrzymać każdy energiczny upewnij się, aby spakować niektóre Stonyfield ® Organic ® Kids® kubki jogurt. Kids® kubki jogurt. Uwielbiamy zamrażać nasze i pozwalając im rozmrozić się w naszych torbach, kiedy jesteśmy w podróży. torby, gdy jesteśmy w podróży. W ten sposób są one chłodne i orzeźwiające, kiedy to jest czas na przekąskę. jest czas na przekąskę.

3 Polowanie na przyrodę

Moje dzieci uwielbiają brudzić sobie ręce, a natura oferuje mnóstwo okazji, by to robić. możliwości, aby zrobić właśnie to. Jednym z naszych ulubionych sposobów na odkrywanie natury jest polowanie na przyrodę. Zasadniczo zabieram dzieci na spacer i każę im zachowywać się jak detektywi. próbują znaleźć zabawne skarby natury wzdłuż naszej trasy. Czasami znajdują Liście i żołędzie i inne czasy jego muszle i szkło morskie.

Zawsze są zdumieni wszystkimi szczegółami, jakie każdy z ich skarbów dostrzega. i nasze polowania oferują również wiele pouczających momentów zbyt.

Dlaczego warto wybrać produkty organiczne i bez GMO?

Jako mamy dużo słyszymy o wybieraniu produktów organicznych i bez GMO, ale czy naprawdę wiesz, dlaczego wybór produktów organicznych jest tak ważny?

Na rynku jest dziś mnóstwo produktów, które twierdzą, że są "naturalne". ale naturalne nie jest regulowane słowo. Tylko produkty, które są oznaczone certyfikatem organiczne i zweryfikowane przez Non-GMO Project, mają gwarancję, że zostały wytworzone bez toksycznych, trwałych pestycydów, sztucznych hormonów, antybiotyków czy GMO. GMO. Co jest ważne dla rosnących organizmów dzieci. To jest jeden z powodów, dla których wybieram dać moim dzieciom Stonyfield® Organic Kids® kubki jogurtowe, są one zarówno certyfikowane organiczne i Non-GMO zweryfikowane. Oni również niedawno przeszedł redukcji cukru w całej jego Stonyfield® Organic Kids® portfolio, zawierające między między innymi. Organic Kids® portfolio, zawierający między 25% - 40% mniej cukru niż wiodący jogurt dla dzieci. wiodących dzieci "jogurt.

Oczywiście, to pomaga, że moje dzieci uważają, że smakują pysznie i kochają "˜ słodkie postacie na kubkach też!słodkie postacie na kubkach też!

Dowiedz się więcej na Stonyfield strona!

Jak będziesz świętować Miesiąc Ziemi w tym roku?

To jest sponsorowany post napisany przeze mnie w imieniu Stonyfield® Organic Kids®.