3 rzeczy, o których nie wiedziałeś, że są potrzebne na początku przedszkola


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Linki afiliacyjne następują.

Mój syn kończy piątą klasę w przyszłym tygodniu, a ja zdobyłam dyplom.

Tak, dla mnie.

W tym momencie mam szaloną wiedzę na temat tego, co jest wymagane, aby mieć gładki rok w szkole podstawowej. Mamy zapasowe pudełka na lunch w przypadku, gdy jeden jest pozostawiony w szkole. Mam mantry, które mówię do siebie, gdy jesteśmy spóźnieni na trening piłki nożnej. Rozpyliłem kolor we włosach setek dzieci na szkolnych karnawałach.

Niektórych rzeczy nauczyłam się w trudny sposób.

Nikt nie je marchewki na imprezie klasowej. Przestań je przynosić.

20% rodziców wykonuje 80% pracy wolontariackiej. Nie narzekaj. Po prostu postaraj się dołożyć swoją część.

Nikt nie wie, gdzie jest drugi but przeciwdeszczowy.

Niektórych lekcji będziesz musiał nauczyć się sam, ale oto kilka rzeczy, o które możesz zadbać, zanim przedszkole zacznie się kręcić. Heck, może nawet odnoszą się do twojego życia przedszkolnego. Przedstawiam twoją listę rzeczy, które musisz mieć w przedszkolu.

Potrzebujesz tych czterech rzeczy do przedszkola:

1. Grzebień na wszy

W pewnym momencie zostaniesz powiadomiony, że wszy krążą po okolicy. Możesz iść do specjalnego salonu i zapłacić bajillion dolarów, aby sprawdzić swoje dziecko, ale będą używać tego grzebienia wszy, a ja zdecydowanie polecam kupić jeden z własnych, bo jeśli dostaniesz wiadomość wszy o 7 pm, będziesz mieć naprawdę trudny czas iść spać tej nocy. Mieliśmy wszy cztery lub pięć razy podczas 6 lat szkoły podstawowej i zamknąłem każdy odcinek z wiernym i nieugiętym czesaniem Terminatora. Nie jesteś przekonany? Przynajmniej kup trochę sprayu zapobiegawczego.

2. Mocny, mały plecak

Zwykły plecak jest za duży dla przedszkolaka. Ozdobiony postaciami plecak z Targetu będzie tani i zepsuje się - lub będzie łatwo uszkodzony przez asfalt, na który Twoje dziecko planuje rzucić plecak, gdy będzie ścigać się na małpich drążkach. Potrzebujesz solidnego plecaka, który będzie pasował na 5-6-latka. Tutaj znajdziesz więcej porad na temat plecaków dla dzieci >.

3. Duże opakowanie stabilnych przekąsek w spiżarni przez cały czas.

Tam są typowo w klasie przyjęcia dla dobrego zachowania, ferie zimowe, walentynki, dzień św. Patryka, klasa z najwięcej darowizn do Runathon, drugi tydzień od końca roku szkolnego, ostatni poniedziałek roku szkolnego. Rozumiesz, o co chodzi. Jeśli pieczenie babeczek to Twoja pasja, proszę bardzo. Darowizna Heather na imprezę to pojemnik z Costco z krakersami dla zwierząt. Nie ma medali za specjalne, ręcznie robione lub serdeczne wkłady na imprezę klasową. I zachować brownie mix gotowy; jest to rzeczywiście tańsze niż krakersy, ale wymaga to wymyślić z jaj i oleju i czasu, aby brownies, a ja nie jestem pewien, jak odpowiedzialny jesteś. Wyślij nieotwarte - lub niedawno otwarte - pudełko Triscuits, i jesteś dobry.

4. Etykiety imienne

Będę szczery, te nie uratują cię, ale warto spróbować. Twoimi jedynymi prawdziwymi sprzymierzeńcami w wojnie przeciwko zagubionym bluzom są inne dzieci. Tak, dzieci ze szkoły podstawowej są dość pochłonięte sobą, ale jakoś jeśli widzą kurtkę na podwórku, wiedzą, do kogo należy i powiedzą: "Hej Olivia's Mommy, tam jest Olivia's kurtka!". W przeciwieństwie do tego, woźny po prostu doda ją do ogromnego wiadra w biurze (znanego również jako Wszy i Znalezione), nawet jeśli pieczołowicie napisałeś imię swojego dziecka w środku. Naklej wszystko, co twoje dziecko przynosi do szkoły i miej nadzieję na najlepsze. Wybierz wzór, który nie będzie zbyt dziecinny dla Twojego przyszłego jedenastolatka, na wypadek gdybyś był w stanie posiadać tę samą butelkę na wodę przez całą karierę w szkole podstawowej. Złóż zamówienie u naszego partnera Mabels Labels (darmowa wysyłka) i będziesz przygotowana na kilka lat.

Nazwałam to "3 rzeczy, o których nie wiedziałeś, że są Ci potrzebne...", bo uznałam, że jesteś na szczycie sprawy z plecakami. Naprawdę?

reklama


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz