3 projekty rzemieślnicze dla małych zuchów


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Podczas gdy byłem na konferencji BlogHer tego lata, miałem okazję poznać Angry Julie (która w rzeczywistości była całkiem miła). Opowiedziała mi o kilku swoich zabawnych chłopięco-centrycznych rękodziełach i projektach i zaoferowała, że podzieli się dzisiaj kilkoma z nich. Wyglądają super zabawnie i jestem jej za to bardzo wdzięczna.

Nie jestem najbardziej rzemieślniczą mamą, ale mam całkiem przydatnego męża. Z jakiegoś powodu, mój mąż faktycznie idzie razem z moimi "genialnymi" pomysłami. Ale tak naprawdę przez większość czasu, on po prostu przewraca oczami. Myślę, że skoro ma te wszystkie naprawdę fajne i trochę drogie narzędzia, to powinien ich używać, prawda?

Zawsze szukam na blogach i/lub w Internecie fajnych projektów lub rękodzieła dla naszego syna, który ma obecnie sześć lat. Ponad rok temu, I (my) re-dekorated jego sypialnia w "sportów ekstremalnych" temat kompletny z jasnych kolorach, półki deskorolka i rower brud winylu naklejki na ścianie.

Crafts Caddy

Mieszkamy w małym domu, a bałagan dzieci może czasami przejąć obszar. Kiedy mój syn był w przedszkolu, zaczął nabywać dużą ilość materiałów plastycznych. Widziałem niektóre świetne rzemiosło caddies and/or organizatorów przy niektóre dzieci specjalności sklepy, ale byli trochę zbyt drodzy dla mój smaku. Po poszukiwaniach w internecie, znalazłam kilka świetnych projektów z wykorzystaniem podstawowego lazy susan. Włączyliśmy niektóre z oryginalnych pomysłów, ale także dodaliśmy w niektórych z naszych własnych spersonalizowanych pomysłów, takich jak przykręcanie wiader do leniwego susan zamiast przyklejania go w dół.

Craft Caddy od Angry Julie Monday

Sprawdź pełny tutorial i oryginalny post dla Arts and Craft Caddy.

Stolik z klocków Lego

Kiedy mój syn był wystarczająco stary dla Legos, zaczęliśmy nabywać (hoarding) je. Praktycznie zajęły one jego sypialnię. Zawsze przeciągał swoje pudełka do pokoju rodzinnego, albo na stół kuchenny. Mój mąż życzył sobie, aby zrobić jakiś rodzaj stołu Lego podobny do bardzo dużego stołu pociągu, który mój syn miał, gdy był mniejszy. Chociaż są jakieś stoły Lego tam, po raz kolejny, są one drogie. Podczas zakupów w IKEA pewnego dnia, zobaczyłem wyświetlacz i przyszedł mi do głowy pewien pomysł. Moglibyśmy użyć prostego stołu IKEA i przekształcić go w stół Lego za pomocą kilku płyt podstawowych Lego i kleju. Z kilkoma modyfikacjami mojego pierwotnego planu, projekt doszedł do skutku.

Wspaniały stolik z klocków lego autorstwa Angry Julie

Sprawdź pełny tutorial i oryginalny post dla Lego Table Made with IKEA Lack Table.

Domek zabaw z PVC

A nasze najnowsze arcydzieło powstało w wyniku burzy mózgów na nowej, wspaniałej stronie Pinterest, która przechowuje wirtualne zakładki ze zdjęciami. Mógłbym spędzić godziny patrząc na wszystkie przepisy, rzemiosła i projekty. Jest lato, a mój syn ma zdecydowanie zbyt wiele chwil nudy. On jest zawsze rozrywający oddzielnie nasz kanapa i robi niektóre rodzaj dom lub lub fort. Cóż, kiedy robiłam research (przeglądając Pinterest), natknęłam się na zdjęcie fortu zrobionego z rur PCV. Natychmiast wysłałam mężowi maila z tym zdjęciem. Oryginalny plakat nie zamieścił żadnego tutorialu, więc musieliśmy sami wymyślić wszystkie wymiary. Złożenie go zajęło niewiele czasu, ale nadal się trzyma i zajmuje miejsce w biurze w naszym domu.

Fajny fort do zabawy z PVC autorstwa Angry Julie

Sprawdź pełny tutorial i oryginalny post dla PVC Pipe Playhouse/Fort Tutorial.

Julie, znana również jako Angry Julie, mieszka w Orange County, CA. Pracuje na pełny etat w sektorze prawnym, robiąc zdjęcia. Jest mężatką i ma 6-letniego syna. Kiedy nie jest zajęta robieniem zdjęć swojemu synowi, stara się być sportowcem, bawi się swoim iPhonem lub udaje blogerkę zajmującą się rękodziełem/DIY w internecie. Więcej jej zdjęć i wywodów znajdziesz na jej blogu Angry Julie Monday.


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz