Pudełkowaty, ale dobry: Fotelik samochodowy Evenflo Momentumâ"¢ 65


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Nasz kurier niedbale zostawił ogromne pudło z naszym nowym fotelikiem samochodowym Evenflo na ścieżce między podjazdem a drzwiami wejściowymi. Było ono na wpół ukryte pod krzakiem. Nie martwiłam się jednak, że źle potraktował paczkę, ponieważ hej, to jest fotelik samochodowy. Ma chronić małe dziecko w razie wypadku samochodowego; dlatego mało prawdopodobne jest, by szorstka dostawa mogła go uszkodzić. I tak się nie stało.

Położyłam fotelik na środku salonu, a moja trzylatka zaniosła się gazem. "Czy to dla mnie?" Od razu usiadła na swoim nowym tronie i zapięła pasy. Wspaniale, teraz mogę zrobić obiad, pomyślałam i wyszłam z pokoju. (Żartując!)

Widziałem, dlaczego była tak podekscytowana: wiele poziomów wyściółki, które są w rzeczywistości super zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami dla potencjalnych wypadków przy uderzeniach bocznych, są luksusowe i przyjemne w dotyku. Byłem podekscytowany łatwością demontażu części tapicerowanych. Czyszczenie fotela w przypadku, powiedzmy, wymiocin, będzie łatwiejsze niż czyszczenie naszego obecnego modelu.

Doceniłem również małe przypomnienia nadrukowane na pasach bezpieczeństwa, które stwierdzają "poziom pachy". Wiem, że dziadkowie często łamią zasady prawidłowego ustawiania fotelików. (Tylko dwa palce powinny być w stanie wsunąć się między klamrę piersiową a klatkę piersiową. A klamra piersiowa? Powinna być umieszczona na klatce piersiowej, a nie na brzuchu).

Fotelik rozkłada się przyjemnie i z niecierpliwością czekałam na naszą zbliżającą się podróż, podczas której byłam pewna, że Scarlett natychmiast zdrzemnie się w swoim nowym fotelu spa, to znaczy w foteliku samochodowym.

Optymistycznie zaplanowaliśmy nasz czas wyjazdu na czas jej drzemki.

Niespodzianka! Nie zdrzemnęła się natychmiast. Zamiast tego jechaliśmy od 13.00 do 18.30, a jej jedyna drzemka zaczęła się o 17.00. Nie był to dokładnie taki początek wakacji, na jaki liczyłam, ale narzekania z tylnego siedzenia były minimalne, więc nie będę się nad tym rozwodzić.

Fotelik samochodowy Evenflo jest olbrzymi. Wadą jego ogromu jest to, że jego obecność na tylnym siedzeniu może być przeszkodą dla innych rzeczy, które chciałeś tam włożyć. Na przykład babci. Poważnie, obawialiśmy się, że nasza dwójka dzieci nie będzie mogła się dobrze widzieć, gdy Scarlett będzie jeździć w tym foteliku, ale było w porządku.

Fotelik jest reklamowany jako łatwy w instalacji, ale niestety dla nas, nie mamy jednego z tych nowych samochodów z LATCH, więc nie byliśmy w stanie skorzystać z magicznego procesu instalacji.

Mogliśmy jednak cieszyć się łatwą do prania tapicerką, bo zgadnijcie co!? Scarlett nasikała do fotelika podczas naszych wakacji. Podczas drzemki w nim! Widzicie, ten fotelik jest TAK KOMFORTOWY!

Ujawnienie: Evenflo wysłało ten fotelik samochodowy do użytku i recenzji, ponieważ Heather i ja piszemy dla ich strony Savvy Parent. Nie przyszłoby mi do głowy, aby kupić fantazyjne nowe siedzenie dla mojej 3-letniej dziewczynki, ale cieszyła się z posiadania tej słodkiej jazdy przez kilka tygodni. Został on podarowany kościołowi.


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz