Aplikacje, które płacą ci pieniądze na prawdę! Wspaniałe zajęcie dla mam, które zostają w domu


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Dzisiaj, mamy szczęście mieć naszą Money Saving Mama, Claire Swinarski z naszego #RookieMomSquad dając nam najlepsze wskazówki na temat aplikacji, które płacą ci pieniądze. Szukasz sposobu na uzyskanie dodatkowego dochodu? Kiedy zastanawiasz się nad budżetem rodzinnym, czasami łatwiej jest zastanowić się, jak zarobić więcej pieniędzy, niż jak je zmniejszyć. Jeśli nie masz czasu, aby podnieść boczny koncert lub umiejętności, aby otworzyć sklep Etsy, jest prosty sposób, aby zarobić więcej pieniędzy: poprzez wykorzystanie aplikacji. Tak, są rzeczywiście aplikacje, które płacą ci pieniądze za prawdziwe!

Aplikacje, które płacą ci pieniądze naprawdę! Wspaniałe zajęcie dla mam, które zostają w domu

Chociaż może to brzmieć jak oszustwo, to na pewno nie jest. Firmy mogą łatwo uzyskać opinie klientów poprzez zlecanie ankiet i zakupów za pośrednictwem popularnych aplikacji, więc te aplikacje są w stanie uzyskać klientów (ty), aby zrobić łatwe zadania w zamian za karty upominkowe, rabaty lub gotówkę z tych sklepów. Chociaż prawdopodobnie nie będzie dodawać do bocznego dochodu, można uzyskać znaczne zniżki na przedmioty, które były zamiar kupić w każdym razie. Te małe kwoty pieniędzy mogą szybko się sumować, zwłaszcza na takie rzeczy jak artykuły gospodarstwa domowego lub kawa drive-through. Zamiast czuć potrzebę, aby zmniejszyć swoje tygodniowe latte, uczynić go celem tylko zapłacić za to z aplikacji zarobione pieniądze!

Oto kilka propozycji aplikacji, z którymi możesz zacząć zarabiać.


Aplikacje, które płacą ci pieniądze za wykonywanie pracy

Pact

Pracuje na uderzenie niektórych celów w tym roku? Pobierz Pact, aplikacja, która płaci za sprawdzanie rzeczy z listy rzeczy do zrobienia. Zweryfikowane przez GPS, zdjęcia, i inne środki, Pact pozwala ustawić cel i zarobić kilka dolarów tygodniowo za rzeczywiste osiągnięcie wyników. Ale jeśli nie uda Ci się osiągnąć swoich celów, musisz zapłacić, więc uważaj! Jeśli masz trudny czas uderzając ćwiczenia lub cele wolontariatu, na przykład, ta aplikacja jest doskonałym sposobem, aby zarówno utrzymać się na torze i rozwijać swoje konto bankowe.


DietBet

Jeśli próbujesz schudnąć, zamień to na zarabianie pieniędzy z DietBet. Ty i kilku przyjaciół może rozpocząć "grę", która służy zarówno jako motywacja do utraty wagi i trochę dodatkowych pieniędzy na koncie bankowym. Wystarczy przesłać zdjęcie całego ciała, zaproponować swój "poziom" i zacząć rywalizować o to, kto schudnie najwięcej. Najlepsze jest to, że nie ma jednego "zwycięzcy" każdy, kto osiągnie swoje cele dostaje trochę z puli, do której wszyscy włożyli pieniądze.


Obserwator pracy

Jeśli jesteś poza domem i widzisz znak poszukiwanej pracy, po prostu zrób zdjęcie i prześlij je do aplikacji. Gdy zostanie zatwierdzony, zarabiasz kredyt Amazon, który jest tak dobry jak gotówka dla większości mam! To może nie przynieść w tonę przepływu gotówki, ale jest to prosty sposób, aby zarobić trochę kredytu Amazon bez umieszczania w tonę wysiłku.


Aplikacje, które płacą ci pieniądze za wypełnianie ankiet

iPoll

iPoll wysyła Ci 15-20 minutowe ankiety, w których możesz zarobić wszystko, od subskrypcji czasopism, przez mile lotnicze, po gotówkę. Po prostu wypełnij ankietę i odbierz nagrodę.

Google Opinion Rewards

Google Opinion Rewards wysyła Ci proste ankiety, które pozwalają Ci zarobić kilka dolarów z powrotem. Większość ankiet to pytania typu focus (np. "Który kolor tego produktu podoba Ci się bardziej?").

Survey Mini

Wadą Survey Mini jest to, że daje Ci karty upominkowe zamiast gotówki, ale główną zaletą jest to, że ankiety są krótkie. Za nie więcej niż 11 pytań, możesz zdobyć kupony i karty upominkowe do niektórych z twoich ulubionych miejsc.

Aplikacje, które płacą ci za zakupy

Mobee

Czy kiedykolwiek chciałeś być tajemniczym klientem? Kiedy pracowałem w handlu detalicznym, zawsze musiałem być na mojej grze na wypadek, gdyby jeden z moich klientów był "tajemniczym klientem", którego moja firma zatrudniła do oceny mojej wydajności. Mobee łączy potencjalnych tajemniczych klientów ze sklepami poszukującymi oceny. To łatwy sposób na zarobienie kilku dolarów i pomoc firmom w Twojej okolicy w poprawie ich wyników.

Ibotta

Ibotta to aplikacja, która pozwala Ci zarobić zwrot gotówki za wykonanie prostych zadań, takich jak obejrzenie filmu lub przeczytanie informacji o produkcie. Następnie, można zarobić specjalne oferty na przedmioty i gotówki w. Jest to bardzo prosta aplikacja, która pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze na rzeczach, które i tak planowałeś kupić. Otrzymaj $10 Bonus, gdy zarejestrujesz się przez Rookie Moms - Zapisz się tutaj


ShopKick

ShopKick pomaga Ci zdobywać karty podarunkowe tylko za chodzenie do sklepów takich jak Target i Walmart. Zarabiasz "kopniaki", które mogą być zamienione na karty podarunkowe do tych miejsc. Możesz również zarabiać "kopniaki" poprzez przesłanie zdjęcia paragonu lub zeskanowanie określonego przedmiotu za pomocą aplikacji. Chociaż nie jest to gotówka, nie zajmuje dużo czasu, aby zarobić małe karty upominkowe do niektórych miejsc, w których już regularnie robisz zakupy. Upewnij się, że śledzisz aplikację na mediach społecznościowych, gdzie regularnie pojawiają się nowe sposoby na zdobycie kicksów. Użyj kodu: Gift855852, aby otrzymać darmową kartę podarunkową! Zarejestruj się teraz! To jest darmowe


O autorze:

You might also enjoy

Darmowe rzeczy dla niemowląt i darmowe promocje dla nowych mam

Sklepy wysyłkowe dla dzieci: Porady, sztuczki i tajemnice handlowe

Dlaczego i dlaczego nie warto korzystać z serwisu pieluchowego?

Przypnij na później - Aplikacje, które płacą ci pieniądze naprawdę! Wspaniały sposób na dorobienie sobie do kieszonkowego dla zostających w domu mam


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz