Zrób porządek z maluchem


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Ja życzę ten obrazek OXO tot mini dustpan i ręka miotła pokazywał berbecia lub banana dla skali zamiast w pełni dorosłej mamy szukającej pomocnika dzieciaka do sprzątania wokoło wysokiego krzesełka. Ale cieszę się, że odcięli jej twarz, bo wiesz, że ona ma dość czołgania się tam na dole. Albo nadepnięcia na wątpliwe kawałki detrytusu, gdy porusza się w górę i w dół od swojego miejsca, napełniając i odpowiadając na specjalne prośby podczas każdego posiłku.

Więc, tutaj jest rada: Dostaje twój małego jeden zaczynać pomagać wokoło domu podczas gdy on wciąż myśli je jest zadziwiającym pokazem wielka dzieciaka władza i zanim on zaczyna urażać twój wtargnięcie na jego zasłużonego wolnego czas.

Zaopatrz się w urocze przybory do sprzątania w dziecięcym rozmiarze lub przerób te, które masz i pozwól mu iść do miasta!

1. Miotła ręczna w rozmiarze dziecięcym. Ten jeden przez OXO jest ładny, mod, i wykonuje pracę za około 5 dolarów.

2. Hacked Swiffer. Wyjmij środkowy segment(y) swojego swiffera, aby zrobić go w rozmiarze dziecięcym. Nie zgub ich. Swiffer Sweeper jest około 23 dolarów, aby rozpocząć. Możesz kupić milion wkładów do ściereczki za około 10 dolarów.

Zobacz, jak synowie Audrey przenoszą zamiatanie maluchów na wyższy poziom dzięki Swiffer Hockey. I wiesz, że twój mały chce być jak duże dzieci, więc może trzeba pokazać to wideo dla następnego poziomu współpracy.

3. Zbieranie kurzu. Gdy mój berbeć dostawał nad brzmieniem pyłowego buster, kochał uczucie władza czyścić up WSZYSTKO plac zabaw piasek od jego butów. Nie powiem, że on wypełnia jego buty celowo robić bałaganowi i czyścić je up, ale ja także no kładł je past on.

Ten bezprzewodowy Dustbuster z doku ładowania jest jeden kupiliśmy; jest najlepiej sprzedającym się jeden z Black & Decker i kosztuje około 50 dolarów. Powiedziałbym, że to było warto dla nas.

Kiedy mój najstarszy syn obrócił dwa, wszystko, co chciał było dziecko rozmiar miotła, łopata, i grabie. Żałuję tylko, że nie dorzuciliśmy do tego mini odkurzacza, zamiast czekać jeszcze kilka lat! Carpe Diem.

Co są twój najlepsi porady dostawać berbeci czyścić up i pakować w?


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz