Zajmij ich: Święto Dziękczynienia - rękodzieło dla dzieci, które potrafią pisać

Podziękowania dla mojej macochy babci Leslie, którą prawdopodobnie powinnam zatrudnić jako współpracownika na tej stronie, za ten pomysł na projekt.

Ta aktywność związana z drzewem genealogicznym ma wiele przydatnych funkcji w Święto Dziękczynienia:

 • Utrzymuje dzieci zajęte zajęciem rzemieślniczym, które może zredukować godziny Święta Dziękczynienia spędzone na bieganiu z pełną prędkością po domu wypełnionym ceramicznymi wazami
 • Tworzy piękną dekorację stołu, gdzie piękno jest w oku patrzącego, a patrzący jest matką dzieci, które stworzyły "piękny" element dekoracyjny
 • Może służyć jako smar towarzyski dla dzieci, które nie wiedzą, jak z gracją zagadać starszych krewnych, ale chętnie pokażą im coś konkretnego, na przykład: "Napisałem twoje imię na tym liściu. Ten liść jest czerwony. Ten liść jest zrobiony z papieru. Nie jesteś dokładnie moim wujkiem, ale widzę cię co roku na Święto Dziękczynienia, a ty jesteś stary, więc po prostu chodźmy z wujkiem." BAM, to już jest rozmowa.

Oto, czego potrzebujesz:

 • Papier konstrukcyjny w różnych kolorach. Użyj jesiennej palety, jeśli myślisz, że ta rzecz będzie wyglądać tak niesamowicie, że zamierzasz sfotografować ją na Pinterest. W przeciwnym razie, kto by się tym przejmował. My mieliśmy kilka niebieskich liści i kilka fioletowych.
 • Długopisy. Miej tyle długopisów, że nikt nie będzie musiał walczyć o długopisy.
 • Jakiś wazon. Użyliśmy słoika mason z tym zielonym kwiatowym pianki rzeczy i kamyczki, na wszelki wypadek, że Pinterest rzecz panned out. Wyższy wazon sprawi, że twoje życie będzie łatwiejsze.
 • Małe gałęzie. Daj to trochę pomyśleć z wyprzedzeniem. Co życie roślinne w Twojej okolicy będzie łatwe do klipu i oferują stopień wytrzymałości wymaganej do stać w wazonie?
 • Nożyczki i dziurkacz. Każdy liść wycięty przez dzieci z papieru konstrukcyjnego będzie miał dziurkę, aby można go było powiesić na gałęzi. Rozgryziesz to. Wierzę w was.
 • Lista gości. Jeśli nie chcesz, aby co cztery sekundy przerywano ci i pytano, jak się pisze jakieś nazwisko, zapewnij swojej małej sekretarce listę nazwisk, do której będzie mogła się odwołać.
 • Nadzorca. Dorosły, który nie pomaga w kuchni, może się przydać, dyktując listę, wycinając liście lub dziurkując dziurki.
 • Plan B. W przypadku, gdy moja wiara w ciebie była błędna, nie możesz znaleźć żadnych oddziałów, lub twój nadzorca jest porażką w rzemiośle lub nadzorowaniu, rozważ inny sposób wyświetlania papierowych liści z nazwiskami. Być może duża kartka papieru z abstrakcyjnym drzewem i gałęziami może być narysowana, a liście mogą być przyklejone. Być może mogą one być nawleczone na sznurek, aby zrobić girlandę, która zostanie powieszona na kominku.

Czy masz jakieś tradycje dla dzieci na Święto Dziękczynienia?