Zajmij ich: Święto Dziękczynienia - rękodzieło dla dzieci, które potrafią pisać


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Podziękowania dla mojej macochy babci Leslie, którą prawdopodobnie powinnam zatrudnić jako współpracownika na tej stronie, za ten pomysł na projekt.

Ta aktywność związana z drzewem genealogicznym ma wiele przydatnych funkcji w Święto Dziękczynienia:

 • Utrzymuje dzieci zajęte zajęciem rzemieślniczym, które może zredukować godziny Święta Dziękczynienia spędzone na bieganiu z pełną prędkością po domu wypełnionym ceramicznymi wazami
 • Tworzy piękną dekorację stołu, gdzie piękno jest w oku patrzącego, a patrzący jest matką dzieci, które stworzyły "piękny" element dekoracyjny
 • Może służyć jako smar towarzyski dla dzieci, które nie wiedzą, jak z gracją zagadać starszych krewnych, ale chętnie pokażą im coś konkretnego, na przykład: "Napisałem twoje imię na tym liściu. Ten liść jest czerwony. Ten liść jest zrobiony z papieru. Nie jesteś dokładnie moim wujkiem, ale widzę cię co roku na Święto Dziękczynienia, a ty jesteś stary, więc po prostu chodźmy z wujkiem." BAM, to już jest rozmowa.

Oto, czego potrzebujesz:

 • Papier konstrukcyjny w różnych kolorach. Użyj jesiennej palety, jeśli myślisz, że ta rzecz będzie wyglądać tak niesamowicie, że zamierzasz sfotografować ją na Pinterest. W przeciwnym razie, kto by się tym przejmował. My mieliśmy kilka niebieskich liści i kilka fioletowych.
 • Długopisy. Miej tyle długopisów, że nikt nie będzie musiał walczyć o długopisy.
 • Jakiś wazon. Użyliśmy słoika mason z tym zielonym kwiatowym pianki rzeczy i kamyczki, na wszelki wypadek, że Pinterest rzecz panned out. Wyższy wazon sprawi, że twoje życie będzie łatwiejsze.
 • Małe gałęzie. Daj to trochę pomyśleć z wyprzedzeniem. Co życie roślinne w Twojej okolicy będzie łatwe do klipu i oferują stopień wytrzymałości wymaganej do stać w wazonie?
 • Nożyczki i dziurkacz. Każdy liść wycięty przez dzieci z papieru konstrukcyjnego będzie miał dziurkę, aby można go było powiesić na gałęzi. Rozgryziesz to. Wierzę w was.
 • Lista gości. Jeśli nie chcesz, aby co cztery sekundy przerywano ci i pytano, jak się pisze jakieś nazwisko, zapewnij swojej małej sekretarce listę nazwisk, do której będzie mogła się odwołać.
 • Nadzorca. Dorosły, który nie pomaga w kuchni, może się przydać, dyktując listę, wycinając liście lub dziurkując dziurki.
 • Plan B. W przypadku, gdy moja wiara w ciebie była błędna, nie możesz znaleźć żadnych oddziałów, lub twój nadzorca jest porażką w rzemiośle lub nadzorowaniu, rozważ inny sposób wyświetlania papierowych liści z nazwiskami. Być może duża kartka papieru z abstrakcyjnym drzewem i gałęziami może być narysowana, a liście mogą być przyklejone. Być może mogą one być nawleczone na sznurek, aby zrobić girlandę, która zostanie powieszona na kominku.

Czy masz jakieś tradycje dla dzieci na Święto Dziękczynienia?


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz