Najlepsze alarmy moczenia nocnego - Jak zakończyć moczenie nocne szybko!

Tak naprawdę nie myślisz o tym, ile siusiu masz do czynienia z rodzicielstwem, dopóki faktycznie nie zostaniesz rodzicem. Jestem tutaj, aby ci współczuć, i jestem tutaj, aby współczuć ci jeszcze bardziej, jeśli jesteś rodzicem kiddo, który moczy łóżko. Tak, wszystkie dzieciaki robią to każdy raz na jakiś czas, ale tam są niektóre rodziny które właściwie radzą sobie z tym każdy pojedyncza noc. Ja jest ciężki jako rodzic rozdawać z oba bałaganem i oglądać twój dziecka walkę, ale ja może także być naprawdę ciężki na kiddo iść przez coś one no kontrolują nad. Po tym jak mój dziecko obróciło się 5, w końcu dałem w kupować bedwetting alarm i ja był najlepszy decyzją kiedykolwiek zrobiliśmy. W rzeczywistości, używaliśmy je na nasz trzy rok stary także i ono pracował nawet szybszy. Tak, zbieramy nasz zespół pro mamusiek testować nasz i rozkładać najlepszy bedwetting alarmy.

Najlepszy Bedwetting alarmy - Jak kończyć bedwetting szybko!

Co jest bedwetting alarmem i jak ono pracuje?

Najlepsi bedwetting alarmy pomagają twój dziecko zyskiwać z powrotem trochę kontrola i właściwie mogą nawet pomagać one rosnąć z ten fazy szybszy. Ty możesz zastanawiać się co heck bedwetting alarm właściwie jest. Dobrze, ja jest zasadniczo wilgotnościowym detektorem który iść w twój dziecka piżamie ustawia out niektóre rodzaj hałas budzić się twój dziecko gdy zaczynają moczyć. Gdy alarm się obudzi, może ono wstać i dokończyć siusianie w toalecie. Alarmy te faktycznie pomagają ich ciałom rozpoznać, że pełny pęcherz powinien pobudzić je do obudzenia się. Kiedy to się stanie, moczenie nocne powinno stać się przeszłością. Będziesz miał kilka rzeczy do przemyślenia przy wyborze alarmu, jak na przykład to, czy chciałbyś, żeby przypiął się do ubrań twojego dziecka czy był ubraniem z własnym wbudowanym czujnikiem. Ty także chcesz zwracać uwagę dokąd dokładnie alarm potrzebuje umieszczać, różnorodność dźwięki ono robi jeżeli ty głęboki sleeper, i dokąd ty chcesz dźwięk przychodzić od.

Najlepsze alarmy na moczenie nocne

 1. Malem Ultimate- NAJLEPSZY W OGÓLE


  To był jeden kupowaliśmy dla nasz dziecka i ja pracował jak czar. Po jednym tygodniu, nasz mały jeden miał żadnych więcej wypadków. Przy tylko 2 kwadratowych calach, to jest jeden z najwięcej kompaktowych łóżkowych moczenie alarmów znaczy to no przeszkadza twój dziecko zbyt dużo. Proces przypinania go jest bardzo prosty. Ma trzy alarmowe opcje wybierać od; dźwięk, wibracja, lub oba. Dźwięk ma również 8 różnych tonów, dzięki czemu łatwo jest dopasować go dokładnie do tego, co dziecko musi usłyszeć, aby się obudzić. Bonusowo, w najnowszej złotej edycji jest nawet aplikacja na smartfona, która da ci wskazówki i pomoże przyzwyczaić się do systemu. Sprawdź aktualne ceny tutaj!

 2. Chummie Premium- NAJWYGODNIEJSZY DLA DZIECI!

  Nasze profesjonalne mamy naprawdę pokochały ten produkt. Z ich zupełnie nową technologią wykrywania jednej kropli, ten alarm moczenia nocnego powinien być w stanie powstrzymać twoje dziecko od oddawania moczu w łóżku w samą porę. Jest to jeden z najmniejszych czujników spośród alarmów, dzięki czemu jest wygodny do spania. Tam jest 32 różnych kombinacje dźwięki i wibracje. Jeśli Twoje dziecko pracuje dobrze z systemami nagród, pokochasz tabelę postępów i naklejki, które są dołączone do tego alarmu. Nie tylko jest zatwierdzony przez FDA, ale nawet posiada 100% gwarancję satysfakcji i gwarancję. Sprawdź aktualne ceny tutaj!

 3. Dry Easy- NAJLEPSZY ALARM EKONOMICZNY!


  Jeżeli ty no jesteś pewny o całym bedwetting alarmie rzecz, ty musisz próbować out ten jeden pierwszy. Ja jest niezwykle opłacalny, znaczyć jeżeli ty lubisz pomysł ty możesz kontynuować dalej ale jeżeli ja no jest dla twój rodziny ty no będziesz out dużo pieniądze. Jest łatwy w użyciu i ma wiele opcji dźwięku i głośności. Jedynym zarzutem jest to, że ten klips jest trochę skomplikowany, ale jak już nauczysz się z nim pracować, to będzie dobrze. Sprawdź aktualne ceny tutaj!

 4. Dr. Sagie Therapee - TOP OF THE LINE MODEL

  Wiem, że jeśli spojrzałeś prosto w dół na cenę możesz czuć się trochę zszokowany, ale jest to jeden z najwyżej ocenianych alarmów moczenia nocnego, jakie kiedykolwiek stworzono. Czasem ja jest warty twój spokój umysłu (i dostawać pełną noc sen) właśnie płacić cenę. Raczej niż alarm i czujnik dołączający twój dziecko ciało, ty po prostu stawiasz cenzor pad pod prześcieradłami. Gdy ty kupujesz to, ty no tylko dostajesz alarm ale także interaktywnego program pomagać ciebie kończyć twój dziecka bedwetting. Ten program jest automatycznie połączony z alarmem i dostarczy ci wykresów, dostosowanych porad i zachęty. Sprawdza aktualną cenę tutaj

 5. Dry Me Bed Mat- BEST BED WETTING ALARM Z NOTHING TO WEAR


  Nie wszystkie dzieci są skłonne nosić łóżkowego moczenia alarm, to jest kiedy ty obracać się produkt jak ten. Noc po prostu idzie pod ich prześcieradła i to będzie wibrować i hałasować kiedy on wykrywa wilgoć. Całkiem proste, prawda? Â Sprawdź aktualne ceny tutaj!

 6. Nytone-Â BEST BANG FOR THE BUCK!


  Uwielbiamy tę opcję za jej naprawdę wygodny projekt opaski na ramię. Jest on wyposażony w kilka naprawdę uroczych naklejek w różnych kolorach, więc Twój maluch może go dostosować i sprawić, że poczuje się jak swój własny. Alarm nie jest najgłośniejszy na tej liście, ale nadal działa dobrze, o ile nie masz zbyt ciężkiego śpiocha z powodu wibracji i migających świateł, które również są dołączone. Sprawdź aktualne ceny tutaj

Mieć jakaś pytania o bedwetting alarmach czuje swobodnie komentować below

Ty mogłeś także cieszyć się:

Długa opowieść dwa piętrowe łóżka

The BEST DIY Toddler Play Kitchen- bawić się kuchnie niektóre dla under $50

Pin for Later - Najlepszy Bedwetting alarmy - Jak kończyć bedwetting szybko!