Opcje opieki nad dziećmi - Ile kosztuje Au Pair?

Istnieje wiele opcji opieki nad dziećmi, ale znalezienie odpowiedniej dla Twojej rodziny nie zawsze jest łatwe. Duże sieci centrów, lokalne centra opieki nad dziećmi i przedszkola domowe to typowe opcje. Dla niektórych rodzin o wiele bardziej sensowna jest opcja zamieszkania z dzieckiem. To właśnie tutaj wkraczają nianie i au pair. Au pair zdecydowanie wnosi coś wyjątkowego do rodziny. Ale, jaka dokładnie jest ich rola i czyczy au pair jest przystępnym rozwiązaniem w porównaniu do tradycyjnej opieki nad dziećmi? Poniżej dowiesz się, ile kosztuje au pair i co czyni je tak wspaniałą opcją!

Co warto wiedzieć o Hosting Au Pair

Aby zrozumieć koszt au pair, musisz najpierw zrozumieć, jak to wszystko działa. Różnica między au pair i tradycyjnej niani jest to, że au pair jest umieszczony jako część programu wymiany kulturalnej. Podobne do wymiany studentów, au pair mieszka z rodziną goszczącą. Jednakże, mają również obowiązek opieki nad dziećmi rodziny. Au pair będzie zdobywać umiejętności językowe z rodziny i dzieci będą korzystać zdobywając umiejętności językowych z nich. Au pair oferuje swoje usługi w zamian za pokój i wyżywienie, małe tygodniowe stypendium au pair, godzin kredytowych w instytucji policealnej, lub jakąś kombinację tych rzeczy.

Au pair jest młody cudzoziemiec, który chce przyjść doświadczenie życia w Ameryce i pracy w opiece nad dziećmi. Będą one w niepełnym wymiarze czasu studenta i w niepełnym wymiarze czasu niani. Jeśli chcesz zatrudnić au pair, to najlepiej, aby przejść przez agencję, która gwarantuje, że wszystkie ich au pair przejść pełne sprawdzenie tła i programu szkoleniowego. Tradycyjnie, au pair są pojedyncze i nie mają własnych dzieci. Są one zazwyczaj absolwentów szkół średnich w wieku 18-26 lat i może mówić po angielsku z biegłością.

Jak można zatrudnić Au Pair i ile kosztuje Au Pair?

Należy tylko zatrudnić au pair za pośrednictwem agencji sponsorowanej przez rząd. W ten sposób wiesz, że przeszli przez odpowiednie kroki i są bezpieczne, aby powitać w domu. Plus, rząd wymaga, aby przejść przez specjalne szkolenie. Znajdź listę tych agencji tutaj!

Koszty

Koszty będą się różnić, ale można oszacować, że au pair będzie kosztować około $ 8 / h lub $ 195 tygodniowo jako stypendium. Należy pamiętać, że będzie również zapewnienie pokoju, wyżywienia, żywności i często czas transportu, więc trzeba wziąć pod uwagę to, jak również.

Porównanie kosztów różnych opcji opieki nad dzieckiem może pomóc Ci podjąć decyzję. Centrum oparte daycare kosztuje rodzinę około 11.660 dolarów rocznie, podczas gdy zatrudnianie niani może kosztować aż 40.oo0 dolarów rocznie. Wynajęcie au pair kosztuje średnio 18 500 dolarów rocznie, a Twoje dziecko otrzyma spersonalizowaną opiekę i uwagę, którą zapewniłaby niania.

Co mówią amerykańskie przepisy

Au pair jest nie nianią w pełnym wymiarze godzin. Ich harmonogram pracy jest regulowany przez rząd USA i wypłacane zgodnie z Fair Labor Standards Act. Twój au pair może pracować do 45 godzin tygodniowo. Dzień pracy nie może być dłuższy niż dziesięć godzin. Komunikacja między au pair i rodziny jest niezbędna do zaplanowania harmonogramu opieki nad dzieckiem, czas wolny, i czas, aby uczestniczyć w zajęciach i odrabiać lekcje. Twoja au pair zostanie na 12 miesięcy. Jednak istnieje możliwość przedłużenia ich pobytu na dodatkowe 12 miesięcy.

Wytyczne rządu USA dla au pair można znaleźć na stronie https://j1visa.state.gov/programs/au-pair

Tak więc, jest au pair niedrogie rozwiązanie opieki nad dziećmi? Myślę, że to zależy od Twojej rodziny, czego szukasz i czego potrzebujesz! Moim zdaniem, zatrudnianie au pair jest rzeczywiście bardzo przystępne w przypadku, że znajdziesz kogoś, kto jest naprawdę szuka wymiany kulturowej aspekt pracy i będzie handlu ich usługi niani do pokoju i wyżywienia i małe stypendium. Pieniądze na bok jest to doświadczenie, które wzbogaci życie Twojej rodziny i to jest coś naprawdę wyjątkowego!

Czy masz doświadczenie z zatrudnianiem au pair? Chcielibyśmy usłyszeć o tym w komentarzach poniżej!

You May Also Like:

Najlepsza kołyska dla noworodka! [8 świetnych opcji]

25 zabawnych letnich zajęć dla przedszkolaków i maluchów

Best Toys for 2 Year Old Boys [35 Great toys your toddler boy will love]