Pomysły na drugą imprezę urodzinową


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Przyjęcia urodzinowe dla dwulatków to ćwiczenie w trzymaniu kota za zębami. Możesz zatrudnić animatora, zaserwować estetyczny i/lub dobrze zbilansowany posiłek i zapewnić zajęcia praktyczne dla swoich małych gości, ale to nie znaczy, że oni to docenią. W rzeczywistości, niektórzy mogą płakać lub krzyczeć "MINE!" przez większą część imprezy. Dlatego zachęcamy Cię do wyluzowania. Zebraliśmy również listę naszych ulubionych zabawek, które pokochali nasi dwuletni chłopcy, więc możesz, po prostu pozwól swojemu dziecku dostać zabawki, którymi jest podekscytowane i które aprobuje mama.

Oto kilka oszczędzających zdrowy rozsądek sugestii dotyczących planowania przyjęcia z okazji drugich urodzin.

Pomiń posiłek. Jeśli możesz się z tym pogodzić, zorganizuj imprezę, gdy nie oczekuje się ani obiadu, ani kolacji. Podawaj owoce, krakersy, precle, a na koniec tort lub babeczki. (Zawsze czuję się zmuszony służyć posiłek, ponieważ zazwyczaj mamy dziadków spoza miasta na naszych imprezach i muszę ich nakarmić w każdym razie, więc jeśli nasza impreza jest w domu, zamawiam z taqueria: wszystko, czego potrzebujesz dla gości, aby zrobić własne burritos, od tortilli, fasoli i mięsa do sera, salsy i guacamole).

Podoba mi się linia przekąsek poniżej, gdzie precle zostały wsypane do zabawkowej ciężarówki.

Reszta tej imprezy o tematyce budowlanej jest zbyt urocza, więc postępuj ostrożnie.

Papierki do babeczek mogą pomieścić indywidualne porcje przekąsek i sprawić, że poczują się one wyjątkowo. (Ten pomysł pochodzi z niesamowitej imprezy LEGO).

Uprość temat lub po prostu go nie miej. Jeśli kupowanie wszystkiego z Dory jest dla Ciebie łatwe i sprawia Ci radość, idź na to. Jeśli jeden kluczowy element zadowoli twojego malucha, taki jak Dora na torcie, zrób to i uwolnij się od tygodni kuratorowania towarów Nick Jr. Inne tematy, które oferują elastyczność, szczególnie dla licencjonowanych postaci-adverse, są paski, zwierzęta lub transportu. Ja zazwyczaj nie mam żadnego tematu, poza schematem kolorystycznym - czerwony i biały dla Scarlett, która urodziła się 4 lipca; pomarańczowy i czarny dla Juliana, urodzonego 29 października. Nie sądzę, żeby moje dzieci kiedykolwiek domagały się motywu przewodniego. To nie jest Bar Mitzvah, chłopaki.

Wyszukiwanie "tęczowa impreza" na Pintereście może sprawić, że poczujesz się nieadekwatnie, ale wybranie jednego prostego punktu skupienia dla tęczy może być tylko 20-minutowym projektem.

Papier krepowy jest tanim i łatwym sposobem na dekorację z dużym efektem. Dwuletnie dzieci z przyjemnością przejdą przez "kurtynę" (i rozerwą ją).

Pozwól im się huśtać, odbijać, kopać lub chlapać. Imprezy na świeżym powietrzu są idealne dla dwulatków. Jeśli to możliwe, ustaw stół z piaskiem, stół z wodą lub trampolinę. Równie dobrze sprawdzi się plac zabaw. Zimowi rodzice mogą rozważyć sale gimnastyczne dla dzieci lub muzea dziecięce, gdzie dzieci mogą zakasać rękawy i zaangażować się w zabawę. Pamiętasz, jak na czwartych urodzinach Scarlett chowaliśmy plastikowe zwierzęta w piasku? Dwulatki są jeszcze za małe, by nawiązywać kontakty towarzyskie, dzielić się sobą lub bawić się w kooperacji. Upoważnij je do dobrej zabawy na własnych warunkach, a przyjęcie będzie udane.

Źródła zdjęć: ciężarówka, pufy, tęczowe warzywa, papier krepowy, stół do piaskuSprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz