Zabierz gdzieś malucha


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Jeśli masz malucha, wiesz, że musisz się wyrwać z domu. Jak już wspomniałam w mojej recenzji książki "Naptime is the New Happy Hour", autorka Stefanie Wilder-Taylor jest całkowicie zgodna z duchem tej strony - czyli że musisz robić coś, co jest dla ciebie ważne, ale nie muszą to być miejsca przeznaczone dla dzieci.

Moja przyjaciółka Nikki z Los Angeles regularnie zabiera swojego nie całkiem dwuletniego syna do sklepu z oświetleniem. Ma ulubione lampy, które lubi sprawdzać. Cudowne uzdolnienie dekoratorskie? Być może, ale myślę, że jego rodzice są geniuszami, ponieważ zdają sobie sprawę, że salon oświetleniowy służy jako dom zabaw dla maluchów.

Większość pomysły below są już gdzieś na RookieMoms.com, ale rozumiem, że to jest zbyt dużo pracy dla ciebie, aby przeczytać całą stronę. By zrobić twój życie łatwy, dzielę z tobą Stefanie Wilder-Taylor listę dobrych miejsc brać twój dziecko wśród few mil od twój domu. (Jej książka jest przezabawna jeżeli ty lubisz zdrową dawkę sarkazm z twój Cheerios, przy okazji).

1- Księgarnia "" Pomyśl o księgarni jak o gigantycznym labiryncie z tajnymi przejściami.

2- Sklep spożywczy "" Jeśli chcesz załatwić swoje sprawy, jednocześnie zabawiając swoje dziecko, pozwól mu jechać w koszyku wózka.

3- Sklep za 99 centów "" Nawet jeśli Twoje dziecko biega po korytarzach rozbijając badziewie przez pół godziny, to i tak w końcu wydasz mniej niż na Happy Meal.

4- Sklepy z rękodziełem "" Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki będą przeglądać kolorowe koraliki, papier konstrukcyjny i gotowe do malowania figurki z większym entuzjazmem niż gwiazda przeglądająca kolekcję Oscara de la Renty w poszukiwaniu sukienki, którą mogłaby założyć na rozdanie nagród Emmy.

5 - Park "" Dzieci są jak szczeniaki. Muszą biegać, skakać i wdrapywać piasek i kupę do Twojego domu.

6- Gdziekolwiek z pociągami "" Dzieci kochają "˜em. Ja tego nie rozumiem, ale nie muszę.

Powiązane linki
> Przeczytaj więcej od Stefanie
Inne ulubione wyjścia mam Rookie Moms dla maluchów:

  • Sklep zoologiczny
  • Sesje zdjęciowe z graffiti
  • Jazda autobusem (jak Becky w Bostonie)

Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz