Przeżyj Monster Manię


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Julian bardzo lubi się przebierać. Każdego dnia, przynajmniej przez część dnia, nosi kostium. Może być szefem kuchni, Batmanem, lemurem, strachem na wróble, AlphaPig lub magikiem. Chociaż cieszyłam się z nadejścia katalogów z kostiumami w ciągu ostatnich kilku tygodni, bo każdy nowy sprawia, że jest naprawdę zajęty przez godzinę, zdałam sobie sprawę, że go rozpieściłam. Zrobiliśmy wystarczająco dużo kostiumów z istniejącymi dostawami wokół naszego domu, że teraz wierzy, że może wskazać dowolny kostium w katalogu, a ja zrobię go dla niego.

W dodatku cierpi na syndrom "Jeśli dasz myszce ciastko". Jeśli zrobisz mu pelerynę, będzie chciał do niej maskę. Jeśli zrobisz mu maskę, będzie potrzebował do niej butów.

Kiedy Marie zaprosiła mnie do obejrzenia jej eBooka Monster Mania: Crafts for Little Monsters, byłam chętna, by go sprawdzić. Uwielbiam wymyślać własne projekty rzemieślnicze, ale z zadowoleniem przyjąłem szansę polegania na kreatywności innej mamy.

Temat potworów i poziom wiekowy były idealne dla mojego małego kolesia. Tak więc dzisiaj, podczas gdy jego siostra była niezwykle zajęta naszą kolekcją kubków do picia i ich nakładek*, Julian i ja siedzieliśmy razem przy komputerze i przeglądaliśmy Monster Manię.

*I, poważnie, to było niezwykłe. Wiem, że tupperware jest świetne dla 10-miesięcznych dzieci, ale dla dwulatka, który potrafi mówić pełnymi zdaniami i korzystać z toalety, nie miałam pojęcia, że kubki do picia okażą się tak fascynujące!

Projekty w Monster Manii opatrzone są wyraźnymi zdjęciami zarówno gotowego projektu, jak i potrzebnych materiałów. Do niektórych dołączone są szablony, aby ułatwić pracę. Żaden nie jest bardzo skomplikowany. Bardzo lubiłam przeglądać PDF, ale niestety Julian złapał się na jednej koncepcji. Mogłam przewidzieć, że tak się stanie.

"Chcę być potworem."
"Więc", próbowałem przekierować go w stronę naszej misji, "chcesz zrobić jeden z projektów w sekcji *Me The Monster*?".
"Nie, chcę zrobić je wszystkie."

Miał zaszklone spojrzenie w oku, które mówiło mi, że zrobienie nawet jednego projektu będzie swego rodzaju wyzwaniem. Jakby naprawdę potrzebował drzemki, ale będąc czteroelementowym dwunastolatkiem, to nie wchodzi w grę. Zrobiliśmy już stracha na wróble do jego pokoju wcześniej tego ranka, i być może wyczerpaliśmy jego zasoby rzemieślnicze na ten dzień.

"Chcę się przebrać za potwora. W tej chwili."

Tak to zwykle działa. Przeczytać książkę na jakikolwiek nowy temat, a my musimy zacząć wymyślać kostium, aby z nim iść. Mój mąż wysłał go, aby sam przejrzał pudełko z ubraniami i wymyślił coś potwornego. Ale nie, on nie zamierzał ustąpić. Przebranie się za potwora oznacza, że jedno z nas pomaga mu wybrać rzeczy od stóp do głów, które go przemienią.

I tak zrobiłam, co mogłam.

Niestety, nigdy nie udało nam się zrealizować żadnego z projektów Marie. Byliśmy po prostu zbyt zainspirowani.


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz