Jak podarować wypchane zwierzęta [5 prostych kroków]


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Pozbycie się starych rzeczy może być naprawdę trudne, zwłaszcza dla maluchów. Przychodzi punkt w każdym dzieciństwie, chociaż, gdzie masz zrobić miejsce dla nowych rzeczy. By zrobić mię trochę łatwy na twój kiddo, i w mój przypadku mój mąż zbyt, ty możesz chcieć próbować darowiznę raczej niż śmiecia wszystko. Gdy twój dzieci darują wypchane zwierzęta someone który potrzebuje one, ja wydaje się być mniej bolesny niż właśnie żegnać one. Nie wspominając o tym, że nadmierna stymulacja jest tak naprawdę bardzo powszechna i nasze dzieci nie potrzebują prawie tylu zabawek, z iloma kończą. Kiedy mają zbyt wiele zabawek dostępnych dla nich, to sprawia, że trudno im podejmować decyzje i być w stanie bawić się.

Przez de-cluttering, ty prawdopodobnie kończysz z dużo szczęśliwym dzieciakiem. Each pojedynczy czas robimy ten decluttering mój dzieciaki kochają spojrzenie ich pokoje i kończą up bawić się więcej z ich istniejącymi zabawkami. Ja może być czasochłonny i trochę zdradliwy figurować out dokładnie jak dostawać iść z darowizną chociaż, więc znajdowaliśmy niektóre najlepszych sposoby robić mię!

Jak oddać wypchane zwierzęta [5 prostych kroków]

Co powiedzieć dziecku, kiedy decyduje się na oddanie pluszowych zwierząt?

Być otwarty i uczciwy z twój dzieckiem o potrzebie declutter i potrzeba darować wypchane zwierzęta. Tricking one lub powoli trahing ich zabawki bez ich wiedzy będzie właściwie dużo więcej traumatyczny w długim biegu. Plus, to jest naprawdę łatwa pierwsza lekcja o pracy społecznej i charytatywnej. Wyjaśnij im, gdzie ich wypchane zwierzęta będą się udawać i jak pomogą komuś innemu. Nie zamierzam cię okłamywać, to nie będzie działać dla każdego dzieciaka. Niektóre nadal nie będą chciały rozstać się ze swoimi pluszakami bez względu na to, jak bardzo ktoś inny może ich potrzebować.

Trudno jest zrezygnować z rzeczy, które się kocha! Inną rzeczą, która może w tym pomóc, jest rozmowa na temat wspomnień związanych z każdym wypchanym zwierzęciem, np. gdzie dziecko je dostało i dlaczego tak bardzo je kocha. Twoje dziecko prawdopodobnie doceni twoje uznanie dla tego, jak ważna jest ich zabawka. Ty możesz upewniać się one że wciąż mogą utrzymywać te dobre wspomnienia i decluttering ich otwierający up pokój dla nowych wspomnień.

Najlepsze miejsca próbować dawać wypchane zwierzęta

Ponieważ no zna dokładnie dokąd ty everyone lokalizujesz, ja ciągnąłem wpólnie listę niektóre pospolite miejsca które biorą zabawkowi darowizny. Po prostu poszukajcie ich w internecie w swojej okolicy! Dobrym pomysłem jest zadzwonienie do nich lub sprawdzenie strony internetowej, aby zobaczyć, czego potrzebują i jakie są ich standardy dotyczące darowizn.

Dom Ronalda McDonalda

Jeśli w Twojej okolicy znajduje się Dom Ronalda McDonalda, powinien to być Twój wybór numer jeden, jeśli chodzi o darowizny. Dają one rodzinom miejsce na pobyt w pobliżu szpitala, w którym leczone jest ich dziecko, co oznacza, że mogą spędzić optymalny czas razem, kiedy naprawdę liczy się każda minuta. Twoje podarowane pluszaki będą cieszyć całą rodzinę, ponieważ jest wiele rodzeństwa, które przebywa w domu razem z rodzicami. Kiedy przyniesiesz swoje dary, prawdopodobnie będzie możliwość, abyś pomógł w domu, na przykład pomagając zrobić obiad lub posprzątać pokoje. Jest to naprawdę wyjątkowe doświadczenie, a Twoje dzieci poznają naprawdę inspirujących ludzi!

Lokalne schroniska

Przekazanie darowizny do schroniska w pobliżu pomoże dziecku, które może doświadczać wiele niestabilności, mieć trochę komfortu. Ich nowy pluszowy przyjaciel może przejść z nimi przez wszystkie nowe zmiany, dzięki czemu wszystko stanie się trochę mniej przerażające.

Domy Dziecka

To samo, co powyżej dotyczy domów dziecka, które mogą być w pobliżu. Posiadanie zabawek w pobliżu może sprawić, że wszystko stanie się trochę bardziej znajome w obliczu dużych zmian.

Przedszkola i żłobki

Wiele przedszkoli i żłobków bardzo docenia darowizny zabawek, w tym pluszowych zwierząt. Zadzwoń do nich i daj im znać, co masz, bo nie chcą być zbytnio zagracone, ale jest duża szansa, że przydałoby im się więcej pluszaków.

Toys for Tots

Prawdopodobnie rozpoznajesz tę nazwę, ale może nie zdajesz sobie sprawy, że wszystko, co robią. Podczas gdy ich głównym celem są nowe zabawki, w niektórych miejscach i przy pewnych okazjach przyjmują również zabawki używane. Kliknij tutaj, aby odwiedzić ich stronę internetową i sprawdzić, czy w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania znajduje się punkt odbioru używanych zabawek!

Armia Zbawienia

Armia Zbawienia przyjmuje dary w postaci zabawek, ale nie we wszystkich lokalizacjach. Upewnij się, że zadzwonisz do swojej lokalnej Armii Zbawienia, zanim wybierzesz się do niej po datki. Jeśli Armia Zbawienia przyjmuje zabawki, dochód zazwyczaj przeznaczany jest na lokalne programy dla potrzebujących, co jest świetnym sposobem, aby przysłużyć się swojej społeczności.

Lokalne szpitale

Nie ma pewności, czy szpital w pobliżu ciebie akceptuje zabawki, ponieważ jest to szansa 50/50. Jeśli masz wątpliwości, po prostu zadzwoń do nich. Prawdopodobnie mają ścisłe zasady sanitarne dotyczące tego, co przyjmą. Jeśli masz bardzo delikatnie używane zabawki, może to być świetne miejsce do oddania. Plus, będziesz wiedział, że twoje pluszaki dostaną dużo miłości od młodych pacjentów.

Służby socjalne

Służby socjalne mogą wykorzystać podarowane pluszaki, aby zapewnić dzieciom komfort w bardzo niepewnych i przerażających sytuacjach. Są one również doskonałym źródłem wiedzy o rodzinach zastępczych lub rodzinach zmagających się z problemami, które potrzebują zabawek.

5 prostych kroków do oddania pluszowych zwierząt

  1. Porozmawiaj z dzieckiem o oddawaniu wypchanych zwierząt.
  2. Podziel swoje rzeczy na stosy: Zachowaj, Oddaj i Wyrzuć. Zamiast po prostu chwytać rzeczy i wrzucać je do pudełek, poświęć trochę czasu, aby naprawdę je przejrzeć i zorganizować. Znam jak kuszący ja może być pomijać ten krok, gdy ty właśnie chcesz czystego organizującego dom.
  3. Po tym jak ty zrobiłeś twój trzy stosy, pozwolić twój dziecko widzieć co decydowałeś na. Jeżeli chcą robić niektóre przełącznikom między utrzymywać i darować, iść naprzód i pozwalać one. Ja jest dobry dla one mieć mówić w procesie.
  4. Znajdź jedno lub dwa miejsca, do których możesz oddać swoje rzeczy. Upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie ich wytyczne i tylko przynieś rzeczy, które są w dobrym stanie.
  5. Wybierzcie się jako rodzina do wybranego przez siebie miejsca oddawania rzeczy! To może być naprawdę dobre doświadczenie, aby zrobić to wszystko razem. Oddawanie wypchanych zwierząt to pomaganie innym!

You might also enjoy:

Jak zrobić Super Easy Homemade Ball Pit for Babies and Toddlers

Makin it: Jak zrobić naleśniki z Myszką Miki

8 Fun Tickle Games że twój berbeć i przedszkolak kocha!

8 rzeczy, które musisz wiedzieć o silnej woli dziecka

Pin dla opóźnia - Jak darować wypchane zwierzęta [5 łatwych kroków]


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz