Deale na Olafa, Annę i Elsę: FROZEN kostiumy dla dzieci


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Kostiumy Frozen dla dzieci są świetne na Halloween i przez cały rok, prawda? Dlaczego dzieci powinny nosić swoje kostiumy tylko raz w roku?


Kurtki z postaciami dla dzieci - 2 style! - – $14.99
Cena detaliczna: $49.99You
Save
:
$35.00

Kto by nie chciał być Elsą na co dzień? Albo przynajmniej nosić go na własnej imprezie urodzinowej FROZEN!

Oto inne kostiumy FROZEN, które znalazłam w sieci.

Kostiumy Olafa

Dziecięcy kostium Olafa. (Widziany powyżej) jest dostępny w rozmiarach od 12 miesięcy do 6.

To jest dokładnie to, co moje dzieci kochają: kostium obejmuje całe ich ciało, w tym głowę. Kosztuje około 25 dolarów i wygląda ciepło i przytulnie. (Idealny do zaoferowania Olafa znak towarowy "ciepłe uściski".)

To jest słodkie jak heck i wiele rozmiarów są mniej niż 10 dolarów na Amazon. Jestem kuszony, aby przekonać oboje moich dzieci, aby być Olaf!

Teraz, jeśli masz chętnego starszego rodzeństwa lub rodzica, który chce być bałwan towarzyszyć FROZEN księżniczki, i nie jest zaniepokojony szczegółami, jak Olaf's szerokie oczy i lekko haczykowaty nos, mniej kosztowne, ogólne kostiumy bałwana można znaleźć. Ten bałwan maluch jest 14,99 dolarów na Amazon. Ten dla taty jest 24 dolarów. przechodząc dalej.

Kostiumy Elsa

Z Amazon.com około $15.

Anna Kostiumy

Istnieją generalnie dwa kostiumy Anna do wyboru: jej niebieska sukienka i suknia koronacyjna, która jest czarna i złota.

Amazon.com linki: Blue long-sleeve Anna sukienka dla przedszkolaków na Amazon.com; Koronacja sukienka na Amazon.com; Blue long-sleeve Anna sukienka dla dziewczyn 7-8

Więcej plusów za złotówkę: Ten combo pack z Anna + Elsa sukienki będzie umieścić oba smaki FROZEN w swoim dress-up box za dwadzieścia dolców. Jeśli masz dwoje dzieci między 4 i 6, jest to umowa dla Ciebie.

Można również zrobić w porządku w alei zabawek w Target, ale inwentarz jest bardzo zawodny. Daj mi znać, co tam znajdziesz.

I wreszcie, mniej wybredny fanatyk FROZEN może cieszyć się tym pniu, który zawiera niedrogie wziąć na obu sukienek, z akcesoriami. Wielki dar, plus, jesteś pokryte na Halloween. Około 25 dolarów za wszystko, co widzisz tutaj. Kliknij na obraz, aby sprawdzić dostępność. Od tego pisania, bezpłatna wysyłka dla członków Prime.

Całkowicie uwielbiamy kupować wszystkie nasze kostiumy na Amazon, ponieważ możemy również kupić spodnie dresowe, płyn do płukania ust i płatki śniadaniowe bez wychodzenia z domu!


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz