Dlaczego IKEA jest potajemnie wspaniała dla rodziców

Przechadzając się dziś rano po IKEA - no dobra, zgubiłam się całkowicie w labiryncie niedrogich europejskich pościeli, opraw oświetleniowych i systemów półek - utwierdziłam się w przekonaniu, że rozsądnie jest zasugerować wypad do IKEA tym z Was, którzy mają szczęście mieszkać w pobliżu jednego z 45 sklepów w Stanach Zjednoczonych. (Europejscy czytelnicy, witajcie! Nie wiedziałem, że tu jesteście! Witajcie! Wilkommen!).

Oto, co rodzice powinni wiedzieć, zanim wybiorą się do IKEA:

{dobra wiadomość}

 1. Rodzinny parking. Jesteś w super ciąży i nosisz ze sobą dwulatka? Zapraszamy do zaparkowania tuż przed wejściem. Szukajcie tego. Zapraszamy.
 2. Warto zapisać się do darmowego programu IKEA FAMILY. Zapisanie się zajęło mi około trzech minut w kiosku przy wejściu do sklepu, a plastikowa karta członkowska została mi wypluta. Niektóre produkty są objęte zniżką dla członków programu. Na przykład ta szara torba na laptopa kosztowała 29,99 dolarów, ale dla członków IKEA FAMILY kosztuje 19,99 dolarów. Dodatkowo, tego dnia dostałam darmowy mrożony jogurt za zapisanie się.
 3. Darmowa kawa lub herbata dla mnie. Kolejna korzyść z członkostwa: darmowa kawa lub herbata podczas każdej wizyty dla członków IKEA FAMILY. Nie, oni nie płacą za ten post - jestem po prostu bardzo podekscytowana. Albo wypiłam za dużo kawy, bo przecież darmowa kawa!
 4. Strefa pielęgnacji niemowląt. Nie musisz przemycać zmiany pieluchy na podłogowych przewijakach. Są specjalne miejsca w sklepie, aby to zrobić.
 5. Bezpłatna opieka nad dziećmi uczonymi do nocnika. Podjęcie decyzji o komodach z trzylatkiem zwisającym z nogi jest prawie niemożliwe, więc to świetna wiadomość, jeśli Twoje dziecko jest chętne do zabawy w szalonym, niesamowicie kolorowym, ale gustownym miejscu do zabawy przez godzinę. Istnieje bardzo konkretne okno dla opieki nad dzieckiem jednak, i to jest oparte na wysokości. Więc jeśli masz jedno dziecko o wzroście od 36 do 48 cali, masz szczęście (w mojej lokalnej IKEA). Na stronie internetowej jest napisane, że dzieci są mile widziane w Smaland, jak nazywa się strefa dla dzieci, od 37″ do 54″.
 6. Ta kuchnia do zabawy jest całkowicie neutralna pod względem płci i kosztuje 99 dolarów. Obie te cechy sprawiają, że to mój nowy ulubiony kuchnia play. Pomiń górną szafkę i to tylko 79 dolarów.
  Mam łóżko dla lalek z tej samej serii, która jest idealna, jeśli chcesz zwykłe drewniane łóżko dla lalek dla małego chłopca lub dziewczynki. (Zobacz inne domowe i IKEA-hacked kuchnie zabawy za mniej niż 50 dolarów).
 7. Restauracja zaprasza niemowlęta i małe dzieci. Jest tu mnóstwo krzesełek do karmienia, zabawek dla tych, którzy nie mogą usiedzieć na krześle dłużej niż pięć minut, a także mikrofalówka na wypadek, gdyby zajęło ci tak dużo czasu, aby usadowić się przy stole, że twoje jedzenie wystygło.
 8. We wtorki dzieci jedzą za darmo. Przynajmniej tak jest w IKEA, którą sprawdziłem. Zadzwoń wcześniej, albo przynajmniej nie bądź na mnie zły, jeśli wydasz 5 dolców na jedzenie dla swojego dziecka.
 9. Bezsensowne umeblowanie. Jasne, że są jakieś kapryśne rzeczy na podłodze w salonie, ale jeśli szukasz budżetowego przedszkola i nie lubisz falbanek, nie mogę sobie wyobrazić lepszego źródła dla łóżeczka, stołków, a nawet krzesełka do nocnika, które kosztuje mniej niż 10 dolarów.

{Ostrzeżenia}

 1. Przynieś swoje własne torby. Nie jestem pewien, czy to jest tylko w mojej okolicy, bo mamy prawo nie-plastikowe torby, ale nie dają out żadnych toreb lub pudełek do przenoszenia rzeczy do domu. Bądź przygotowany. Skończyłem przy kasie z moimi ramionami pełnymi rolek papieru pakowego i ramek na zdjęcia, które musiałem zanieść do mojego samochodu. Dzisiaj przyniosłam moje dwa największe pojemniki na zakupy wielokrotnego użytku i byłam z siebie bardzo zadowolona.
 2. Mierz - i przeliczaj - w domu. Ponieważ w domu odważnych jesteśmy manekinami, jeśli chodzi o centymetry, następnym razem, gdy będę robić zakupy w IKEA, upewnię się, że wiem, ile centymetrów dzieli podłogę od okna w sypialni moich dzieci. Nie byłam w stanie podjąć decyzji o szafce nocnej, bo nie wiedziałam, co zmieści się w przestrzeni, którą mam w głowie. Także, w europejskiej modzie, dzieci pościel etykietuje z centymetrami, więc mierzy twój dziecka materac, zbyt, gdy berbecia łóżko pościele są w ten sposób bardzo kuszący.

Pomijając rabaty i gratisy, IKEA to wspaniała wycieczka dla pary rodziców i maluchów. Gdy były nowe walkers, mój kiddos kochał nic więcej niż wspinać się w krzesło, z krzesła, i w inny krzesło. IKEA to kraina taboretów, sof, bujaków i futonów, które zapewnią ciekawskim przedszkolakom zajęcie aż do pory drzemki. Polecam IKEA jako darmową rozrywkę, choć jestem pewna, że nikt nie może tam wejść bez dokonania zakupu.

Powiązane: Obudź się i idź do IKEA z bliźniakami; Malowanie łóżeczka z IKEA