Jak zrobić super łatwą domową piłkę dla niemowląt i małych dzieci

Moje dzieci uwielbiają baseny z piłeczkami. Nie zawsze podoba mi się pomysł, aby wskakiwały do tych w miejscach publicznych, ponieważ czasami jestem trochę przerażona możliwymi zarazkami. Dla każdego z naszych dzieci mieli swój własny dół z piłką. Jeden problem, piłka pit nigdy trwał więcej niż jeden dziecko. Jeden nasz Rookie Moms przychodził up z Super Łatwy domowej roboty piłka pit dla babies i Toddlers

Jak zrobić Super Łatwy Domowej roboty Ball Pit dla

Babies & Toddlers

Zamienia twój paka n play (lub jakaś play podwórko) w piłkę pit dla berbeci który wciąż potrzebuje sporadycznego powstrzymania ale także chce rozrywkę. At-home ball pit? Tak! Mama musi nieść w spożywczakach bez małej osoby biegnącej do ulicy, prawda?!

Tutaj jest jak nasz Rookie Mama robi jej piłkę pit dla jej ciekawskiego berbecia:

  1. Usuwa jakaś ruchomego i bassinet od twój berbecia play podwórka
  2. Dodaje few tuzin zabawy piłki (jak te Intex zabawy piłki, paczka 100 dla mniej niż $20 z carrying case)
  3. Wkłada małego dziecko!

Ona mówi nam:

Jestem żółtodziobem mama do jednorocznego małego faceta, który zawsze nienawidził z gwałtowną (i bardzo wokalną) pasją bycia zawartym w jakikolwiek sposób - szczególnie w jego pack-n-play. Ale byłam zdeterminowana, aby znaleźć JAKĄKOLWIEK metodę wykorzystania czegoś, na co wydaliśmy całkiem sporą sumę pieniędzy. Inspiracja, jak to często bywa, pojawiła się na wyprzedaży w sklepie Target, w postaci 100 plastikowych piłeczek za 15$.

Te 15 dolarów w magiczny sposób zmieniło pack-n-play of DOOM w SUPERFUN Ball pit of happiness. Co oznacza, że mogę się ubrać bez obawy, że zaskakująco szybki maluch zejdzie po schodach "za szybko".

Zdjęcie: Czytelniczka Rookie Moms, Kalena

Mogę się z tym całkowicie zgodzić. Dzień, w którym mój syn wyrósł z Jumperoo, był dla mnie smutnym smutnym dniem; nie miałam pojęcia, jak rozładować dwójkę dzieci z samochodu. Uwielbiałam mieć tę wspaniałą sugestię czytelnika od Kaleny, aby stworzyć DIY ball pit, aby utrzymać go zajętego. Daj nam znać, jeśli go wypróbujesz!

Pro tip: Jeśli masz playard lub łóżeczko podróżne, które opiera się na podłodze - zamiast chudych małych nóżek - jak łóżeczko podróżne BABYBJORN, ty lub twoje większe dzieci też możecie się bawić!

[Photos by Kalena]