Super łatwy projekt plastyczny dla przedszkolaków [świetnie sprawdza się również u maluchów i niemowląt]


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Specjalne podziękowania dla firmy Crayola za sponsorowanie tego wpisu. Jestem członkiem sieci influencerów  Mom It Forward Influencer Network i doceniam pracę z markami, którym ufamy i które kochamy. Wszystkie myśli i opinie wyrażone, jak zawsze, są w 100% moje własne.

Super łatwy projekt plastyczny dla przedszkolaków [świetnie sprawdza się też u maluchów i niemowląt]

Wszystkie moje dzieci uwielbiają kreatywność z przyborami plastycznymi Crayola. Myślę, że to takie ważne, aby pielęgnować ich kreatywność i wyobraźnię poprzez sztukę, a teraz z linią produktów My First Crayola, jest jeszcze łatwiej rozpocząć zabawę z maluchami.

Co jest wyjątkowe w linii My First Crayola, to fakt, że zamiast podziału według wieku, linia My First Crayola jest podzielona na etapy (1, 2, i 3) według poziomu rozwoju artystycznego dziecka. Ten sposób ty możesz kupować prawych produkty dla twój dziecka opierać się na ich swój aktualnych umiejętnościach versus próbować kupować przez wiek ponieważ dzieci wszystkie rozwijają ich sztuki umiejętności przy różnym czasem przez ich berbeci lata.

Na przykład, mój 13-miesięczny siostrzeniec jest idealny dla etapu 1 My First Crayola produktów. Natomiast moja 4-letnia córka Olivia jest mieszanką produktów z etapu 2 i 3. W przypadku mojej córki, większość przyborów plastycznych wymagałaby od niej bardziej zaawansowanych produktów. Jednak po zapoznaniu się z przewodnikami byłam w stanie stwierdzić, że w niektórych dziedzinach naprawdę nie była jeszcze gotowa, aby pójść do przodu.

Pozwól swojemu małemu Picasso stworzyć własne arcydzieło używając Moje pierwsze produkty Crayola. W przeciwieństwie do innych produktów artystycznych, linia My First Crayola oparta jest na etapach, a nie na wieku, więc Twoje dziecko może rozwijać się za pomocą narzędzi, które odpowiadają jego gotowości. Bardzo łatwo jest też określić, na którym etapie jest Twoje dziecko. Po prostu sprawdź na etykiecie, który etap odpowiada aktualnemu poziomowi rozwoju artystycznego Twojego dziecka.

Ogólnie rzecz biorąc, byłam pod wielkim wrażeniem całej linii My First Crayola produkty. Fakt, że wszystkie są super zmywalne też był bardzo pomocny.

Sprawdź filmik Crayoli przedstawiający My First Crayola poniżej-.

Łatwy przedszkolny projekt artystyczny Â

Materiały:

  • My First Crayola Art Smock
  • My First Crayola Washable Finger Paint Kit
  • Mój pierwszy pędzelek Crayola Jumbo Paint (zestaw 3 sztuk)
  • Taśma (washi lub niebieska taśma malarska, obie działają świetnie)
  • Papierowy talerz, na który można nalać farbę Finger Paint
  • Opcjonalnie: Kredki My First Crayola Palm Grasp Crayola
  • Opcjonalnie: Zmywalne markery Crayola My First Tripod Grip
  • Opcjonalnie: My First Crayola Washable Tripod Grip Crayons (Zmywalne kredki z uchwytem na trójnogu)

Instrukcje:

Krok #1-. Przykryj swoją powierzchnię roboczą papierem. (plastikowy obrus lub papierowa torba również działają świetnie!)

Krok #2- Stwórz swój wzór (lub inicjały itp.) używając taśmy washi lub niebieskiej taśmy malarskiej.

Krok #3. Rozłóż swoją Moja Pierwsza Crayola przybory artystyczne. Jeśli używasz farb do malowania palcami, sugeruję, abyś wylał trochę każdego koloru na papierowy talerz.

Krok #4- Rozłóż przybory plastyczne My First Crayola. Nie zapomnij założyć My First Crayola art smock na swoje dziecko/ malucha zanim zaczniesz!

Krok #5- Pozwól dziecku być kreatywnym. Pozwól swojemu dziecku na kreatywność. Może malować palcami, używać super zabawnych pędzli, kredek i flamastrów, aby pokryć swój papier.

Krok 6. Nie martw się. Naprawdę nie mogą tego zepsuć. Chcesz, aby pokryły cały papier do punktu, w którym naprawdę nie widzisz już żadnego białego. Będziesz chciał użyć papieru powlekanego, takiego jak My First Crayola Finger Painting Kit przychodzi z, ponieważ w przeciwnym razie, ich papier może się rozerwać z powodu całej farby.

Krok #7- Gdy dziecko skończy malować, a papier jest całkowicie pokryty, musisz go położyć do wyschnięcia.

Krok 8- Podczas suszenia, udaj się do zlewu, gdzie możesz łatwo zmyć ręce swojego malucha dzięki My First Crayolajest niesamowita zdolność do zmywania!

Krok #9- Pozwól, aby projekt artystyczny Twojego dziecka całkowicie wyschnął (świetnie sprawdza się przez noc), a następnie bardzo delikatnie oderwij taśmę, aby odsłonić swój projekt.

Całkiem zabawne i łatwe, prawda?

Wypróbuj ten zabawny + prosty przedszkolny projekt artystyczny z dziećmi już dziś!


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz