Jak najlepiej wykorzystać jesienne rodzinne sesje zdjęciowe

Co roku, listopad się do nas zakrada. Każdy. Pojedynczy. Rok. Nagle okazuje się, że toniemy w gotowaniu na Święto Dziękczynienia i pakowaniu na Boże Narodzenie. To jest wakacyjne przeciążenie, a dodatkowy stres związany z nadchodzącą rodzinną sesją fotograficzną wystarczy, aby większość z nas znalazła się za burtą. Przeczytaj dalej, aby uzyskać kilka wewnętrznych wskazówek od naszej Mamy Fotografii i profesjonalnego fotografa Kelsey Smith, aby uzyskać jak najwięcej z jesiennej rodzinnej sesji fotograficznej i uczynić ją przyjemnym doświadczeniem dla całej rodziny.

Rodzinne sesje fotograficzne mogą być zabawne, łatwe i przyjemne dla wszystkich, w tym dla mamy, jeśli tylko wiesz, jak je zaplanować!

Jak najlepiej wykorzystać jesienną rodzinną sesję fotograficzną

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO RODZINNEJ SESJI FOTOGRAFICZNEJ

Jaki jest absolutnie najlepszy sposób, aby uzyskać wspaniałe doświadczenie sesji dla Ciebie i uzyskać najlepszą pracę od swojego fotografa? Zarezerwuj wcześniej! To jest to! Tak wielu z nas czeka do ostatniej chwili, aby zarezerwować sesję, a potem jesteśmy bardzo zestresowani próbując zdążyć zaadresować kartki świąteczne na czas.

Najlepszym sposobem, aby upewnić się, że złapiesz swojego fotografa w najlepszej formie jest zarezerwowanie go na początku sezonu. Dostaniesz swoje zdjęcia szybciej, będziesz miał lepsze doświadczenie z fotografem, który nie jest zestresowany, a w tym roku będziesz mógł zaadresować swoje kartki bez konieczności zarywania nocy. To jest po prostu ogólna wygrana dla wszystkich!

Innym sposobem na wyeliminowanie stresu związanego z jesienną rodzinną sesją zdjęciową jest zastosowanie się do tych kilku wskazówek, dzięki którym zakupy strojów będą najłatwiejsze. Po pierwsze, weź pod uwagę lokalizację, kiedy wybierasz swoje stroje. Plażowe ubrania (i bose stopy!) do sesji plażowych, bardziej strojne do miejskich, ziemiste odcienie do sesji w lesie, masz pomysł. Następnie, utrzymuj ubrania w jak najbardziej ponadczasowym stylu.

Sprawdź ścianę zdjęć swoich rodziców, aby dowiedzieć się dlaczego ubrania z lat 80-tych powinny pozostać w latach 80-tych. Utrzymanie ponadczasowych strojów sprawi, że Twoje zdjęcia nie będą wyglądać na przestarzałe i być może skończą na stronie awkwardfamilyphotos.com. Po tym, strój mamy zostaje wybrany przed kimkolwiek innym. Wiem, jak to brzmi, ale po prostu zaufaj mi. Jeśli jesteś wygodny i szczęśliwy w tym, co masz na sobie, będzie to widać na zdjęciach. Dzieci i znaczące inne są mniej zainteresowane tym, co noszą i jest o wiele łatwiej zaplanować ich stroje do koordynacji, gdy znajdziesz coś, co absolutnie promieniuje w.

JAK CIESZYĆ SIĘ ROBIENIEM ZDJĘĆ

Największym czynnikiem, aby faktycznie cieszyć się jesienną rodzinną sesją zdjęciową, jest wybranie odpowiedniego fotografa. To jest przytłaczające, wiem. Jest tak wielu różnych fotografów, tak wiele różnych stylów fotografowania i tak wiele stron do przesiania w Internecie. To jest ok, weź oddech. Kiedy będziesz gotowa, usiądź i pomyśl o tym, co chcesz, aby efekt końcowy Twojej sesji był.

Znajdź swój styl sesji zdjęciowej

Czy szukasz zabawnych, niechlujnych i pełnych przygód zdjęć, które uchwycą Twoje dzieci w ich naturalnym stanie? Czy chcesz mieć sesję z życia codziennego z podejściem dokumentalnym? Szukasz idealnego, podświetlonego portretu, na którym wszyscy patrzą w obiektyw i uśmiechają się? Zacznij od tego miejsca w Google, zamiast szukać tylko swojej lokalizacji i fotografa. Otrzymasz znacznie lepsze wyniki w wyszukiwaniu, jeśli wiesz dokładnie, jakie słowa kluczowe szukasz.

Kiedy zarezerwować jesienną rodzinną sesję zdjęciową

Teraz, gdy znalazłeś idealnego fotografa, zarezerwowałeś wcześnie w sezonie i już wykołysałeś swoje stroje, pozwól mu odejść. Tak, to jest to. Po prostu pozwól na to. Każdy fotograf wart swojej soli będzie dokładnie wiedział, jak wydobyć szczery uśmiech z Twoich dzieci. Zamiast przekupywać, grozić i stresować się, po prostu pozwólcie tej kontroli przejść prosto do fotografa i obserwujcie różnicę w tym, jak Wasze dzieci cieszą się z sesji. Spraw, aby cały ten dzień był przeżyciem dla całej rodziny.

Idźcie na kolację lub na piwo korzenne po sesji. Nie jako łapówkę, ale jako sposób na dalsze cieszenie się wspólnie spędzonym czasem. Zmiana postrzegania sesji z zadania na doświadczenie naprawdę zmieni cały dzień dookoła. Powinieneś opuścić swoją sesję czując się połączony z rodziną, a nie zestresowany. Jeśli odkryłeś, że świetnie się bawisz podczas swojej sesji, upewnij się, że zarezerwujesz tego samego fotografa wcześnie ponownie na następny rok. Twoje dzieci będą bardziej otwarte na kogoś, kogo już znają. Dodatkowo, Twój fotograf będzie wiedział dokładnie co zrobić w przyszłym roku, aby uzyskać te promienne uśmiechy. Win-win, mam rację?

Cały cel tutaj to prawdziwe, piękne portrety. Uczynienie tego całego procesu mniej stresującym dla Ciebie, Twojej rodziny i fotografa da Ci te rezultaty. Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, będziesz mieć nadzieję, że w końcu otrzymasz zdjęcia, które sprawią, że będziesz się uśmiechać za każdym razem, gdy je zobaczysz. To prowadzi mnie do mojej ostatniej wskazówki. Drukuj za pośrednictwem swojego fotografa, jeśli możesz.

Większość fotografów sparowała z kilkoma wspaniałymi laboratoriami nie-konsumenckimi, aby zaoferować wysokiej jakości odbitki i produkty, które po prostu nie są dostępne na poziomie konsumenckim. Dostaniesz lepsze kolory, lepszą jakość i produkty, które będziesz z dumą wieszać na swoich ścianach. Jeszcze lepiej, dostaniesz albumy, które twoje dzieci będą cenić przez całe życie.

Może Ci się również spodobać

Zrób zdjęcie swojego dziecka w pumpkin patch

Czego nauczyłem się dzięki profesjonalnej rodzinnej sesji zdjęciowej

Stwórz rodzinną ścianę fotograficzną

Przypnij na później -Â Wykorzystaj w pełni jesienne rodzinne sesje zdjęciowe