Przekształć dolne półki w strefy zabawy. Twój maluch już to ma.


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Jennifer Latch, nasza znajoma mama z San Francisco, która bloguje na Our Urban Playground, podzieliła się w sieci zdjęciami, jak poddała się obsesji swojej córki Phoebe na punkcie zabawy w szafkach. Zrobiłam to samo, gdy mój syn był maluchem. Dziś Jen dzieli się swoimi strategiami, jak zaakceptować zachowanie Phoebe, zamiast z nim walczyć.

Maluchy uwielbiają ściągać rzeczy z półek i szuflad. Uważam, że jest to niesamowicie irytujące, a jeśli masz jakieś ciężkie książki na półkach, może to być faktycznie niebezpieczne.

Mój pomysł na przekształcenie dolnych półek w naszym mieszkaniu zaczął się od salonu. Mój najmłodszy właśnie zaczynał uczyć się jak raczkować i podciągać się. Znałem że wkrótce ona chwytał książki miałem tam i możliwie ciągnąc one puszek na wierzchu ona.

Postanowiłam przerobić regał i zamienić dwie dolne półki w przyjazne dziecku przechowywanie zabawek: cięższe rzeczy na dolnej półce, a lekkie pluszaki na półce powyżej. To rozwiązanie sprawdziło się u nas bardzo dobrze i sprawiło, że sprzątanie po zabawie z zabawkami było całkiem bezbolesne.

Gdy moje dziecko stało się bardziej mobilne i całkiem zainteresowane podążaniem za mną i kopiowaniem tego, co robię, stworzyłam podobną przestrzeń w naszej kuchennej spiżarni z przyprawami. Dostawała się do przypraw, rozsypywała je i rzucała wszędzie! Ustawiłam dwie dolne półki z udawanymi przyprawami i jedzeniem, żeby mogła się nimi bawić. (Kupiłam żywność do zabawy w Target).

Ty mogłeś robić podobne rzeczy z dolnymi szufladami twój berbeć kocha dostawać w lub innych sekcjach dom jeżeli ty masz przestrzeń. To byłby sposób bawić się twój dziecko podczas gdy ty dostajesz rzeczy robić i toddlerproof teren bez posiadania tony dzieciak rzeczy wszędzie. Dziecko wciąż doświadcza przyjemność dostawać w rzeczy, ale ja no powoduje niebezpieczeństwo, bałagany lub eyesores.

Myślę, że moim następnym krokiem będzie przekształcenie szczególnej szafki, którą uwielbia otwierać i rzucać Tupperware na wszystkie strony. Myślę, że będę po prostu umieścić kilka rzeczy tam dla niej zamiast, dopóki nie wyrośnie z tej fazy.

Oczywiście szafki, w których znajdują się środki czystości lub niebezpieczne rzeczy, powinny być w pełni zabezpieczone przed dziećmi i zamknięte, ale na tym etapie (18 miesięcy) uwielbia udawać i kopiować i dostawać się do miejsc, o których myśli, że nie są dozwolone, więc dając jej bezpieczne opcje, aby to zrobić, oszczędzam mnóstwo czasu, gdy próbuję ugotować obiad, złożyć pranie lub poświęcić kilka minut na odpowiedź na e-mail ... i może kilka minut na skanowanie mojego kanału Instagram, jeśli mamy być ze sobą całkowicie szczerzy!

Dzięki, Jen, za bycie z nami szczerym! Przeczytaj bardzo prostą wskazówkę Jen dla wybrednych zjadaczy, którą podzieliliśmy się w zeszłym roku. I jej rozsądnie niską historię pierwszych urodzin.


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz