5 sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na członkostwie w Muzeum Dziecięcym

Jeśli jesteś właścicielem malucha, lokalne miejsca zabaw dla dzieci są skarbnicą, ponieważ maluchy mogą biegać, skakać, odkrywać, malować, kapać wodą i bawić się bez robienia jakichkolwiek gonitw lub sprzątania (no, może ubrania i ręce). Roczne członkostwo może zaoszczędzić bólu głowy o to, kto ma meltdown kiedy i skrócić naszą wizytę. Nie wymieniając nazwisk, ale ummm... wiesz, co mam na myśli.

Mam kilka przetestowanych przez mamę pomysłów na oszczędzanie na cenach wstępu i wiem, że przynajmniej jeden z nich będzie działał dla Ciebie.

  1. Wykorzystaj inne członkostwo (zoo? muzeum nauki? zniżka studencka? AAA? stowarzyszone muzeum dziecięce), aby zobaczyć, czy może zaoszczędzić pieniądze na rocznej przepustce lub codziennym wyjściu. Moja wycieczka do zoo dała mi dostęp do mniejszego, praktycznego rezerwatu dzikiej przyrody na cały dzień.
  2. Podziel się członkostwem z przyjacielem. Nasza przyjaciółka Darci użyła tej podstępnej strategii z doskonałym skutkiem. Jeśli ty i twój kumpel jesteście na urlopie macierzyńskim lub macie podobne harmonogramy, zróbcie to!
  3. Wypożycz członkostwo z biblioteki. Nasz lokalny program Discover+Go daje DARMOWE jednodniowe przepustki do tych miejsc z pewnymi ograniczeniami. Superbohaterka Andrea lubi to robić.
  4. Poproś o członkostwo jako duży prezent. Urodziny lub święta? Ogromne TAK PLEASE za rok wyjść, a nie za jeszcze jedną hałaśliwą zabawkę. Koordynowałam grupowy prezent dla mojej siostry i jej malutkiego synka, kiedy mieszkali w mieszkaniu na Manhattanie.
  5. Poszukaj ofert na witrynach Group Deals. Zdarzają się one dość regularnie. Możesz dokonać kompromisu w swoich korzyściach wzajemności, ale może być tego warte. Moje członkostwo w zoo w Oakland nie obejmowało darmowych przejazdów, ale było o połowę tańsze, więc, yay!

Chciałabym wiedzieć, czy masz jakieś inne wskazówki dotyczące oszczędzania gotówki w muzeach dla dzieci (poza pakowaniem własnych przekąsek)!