Zorganizuj myjnię samochodową


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Stary, czyż nie jest dziś piekielnie gorąco. (Jestem w Kalifornii i tak właśnie mówimy.) Pozwoliłam Scarlett na trzy różne rodzaje wodnych zabaw w ciągu czterech godzin. Była na podwórku, siedziała w krzesełku z miskami wody i łyżkami do chlapania, a na koniec w wannie.

Julian (trzy i trzy czwarte i pół roku, powie ci) również uwielbia zabawy z wodą. Kilka tygodni temu spontanicznie wymyśliliśmy myjnię samochodową na naszym podwórku. To naprawdę zajęło go, a nasze zabawki do jeżdżenia nigdy nie były czystsze.

Źródła: Samochód Push and Ride firmy Little Tikes; Krzesełka zewnętrzne z IKEA.

Kluczem do zrobienia z tego oficjalnej myjni samochodowej było umieszczenie samochodu w specjalnym miejscu. W naszym przypadku, było to na dwóch krzesłach z IKEA. Prawdopodobnie zrobienie fortu do tego konkretnego celu byłoby najbardziej satysfakcjonujące.

Dodatkową frajdę sprawi butelka z rozpylaczem, gąbka i wiaderko, w którym można zanurzyć gąbkę.

Podczas gdy Julian mył "samochody", ja siedziałam na krześle i przeglądałam katalog za katalogiem, który przyszedł pocztą. Powiedziałabym, że sesja wodnej zabawy przyniosła obopólne korzyści.Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz