Prawie tak dobry jak ściana pełna przycisków do windy: Open Gym


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Fantazja: Na zewnątrz Organiczny Popsicle Land Winda Button Świat

Mogę powiedzieć przez moje lokalne forum dyskusyjne grupy mamusi, że ludzie z maluchami są najbardziej stir-crazy ze wszystkich ludzi. Rozumiem to. Jak długo możesz pozostać w domu z kimś, kto może, w każdej chwili, rzucić łyżką pełną jedzenia na ciebie i nie czuć jednego liźnięcia wyrzutów sumienia?

Patrzyłem jak berbeć otwiera mój najniższą komodę, gwałtownie wyciąga wszystkie piżamy z niego w stertę splątanych ubrań na podłodze, a następnie rzuca pas, ponieważ nie było więcej ubrań do wyciągnięcia.

"Gdzie możemy iść, że ma bez dna szuflady piżamy?" pomyślałam. Ale nie ma takiego miejsca.

Gdybym była królową świata, istniałaby kryta przestrzeń do zabawy dla maluchów wypełniona wszystkimi rzeczami, które faktycznie chcą robić. Żadnych z tych bzdurnych przeszkód w postaci piłek.

A co powiesz na pokój, w którym jedna ze ścian jest w całości pokryta przyciskami windy? Dlaczego nie zainstalują tego w "strefie zabaw" dla dzieci?

Albo co powiecie na sklep ze stolikami kolejowymi, gdzie całe miejsce to stoły kolejowe od ściany do ściany i żaden z pociągów nie jest zgubiony ani zepsuty - i nie oczekuje się od was, że cokolwiek kupicie. A dla mam są masaże stóp.

Ponieważ Super Duper Elevator Train Toddlerland z masażami dla mam nie jest rzeczą, skupmy się na praktycznych rozwiązaniach, aby wydostać się z domu do czasu drzemki.

Znajdźmy Ci miejsce, do którego możesz się udać, stosując jedną z poniższych strategii:

1. Kryty wyściełany magazyn przeznaczony do skakania. Aby znaleźć takie miejsce w pobliżu, zapoznaj się z poniższymi terminami: "park trampolin (twoje miasto)" lub "open jump bounce house". Krajowe sieci obejmują Pump It Up i Sky Zone. Podczas gdy niektóre z tych stawów są zarezerwowane tylko dla przyjęć urodzinowych, wiele z nich ma otwarte godziny skoków, gdzie płacisz cenę wstępu. Zazwyczaj jest tam obszar, gdzie under fives są chronione od wszelkich dużych dzieci, które mogą deptać je przypadkowo lub celowo.

2. Studio treningu gimnastycznego, gdzie gimnastycy są w szkole przez cały dzień. Podczas gdy twoje dziecko może być zbyt młode, aby nauczyć się rutyny na belce równoważni, prawdopodobnie chciałaby rzucić się na matę gimnastyczną. Wiele siłowni zarabia dodatkowe pieniądze w środku dnia, organizując "Open Gym", co oznacza, że możesz zapłacić za wejście i szlak po swoim dziecku przez godzinę lub dwie, podczas gdy ona bada wszystkie urządzenia. Google dla gimnastyki w Twojej okolicy, a następnie sprawdzić strony internetowe, aby zobaczyć, czy harmonogramy odpowie na Twoje modlitwy.

3. Rodzinne centrum rozrywki". To zajmie trochę sleuthing. Co szukamy jest miejsce, gdzie duże dzieci rack up jillion bilety grając skeeball i włączyć je po kilku godzinach dla plastikowego człowieka spadochronu. Niektóre z tych miejsc będą miały specjalny pokój lub zestaw zajęć dla małych dzieci. Ponownie, chcą zarabiać pieniądze, podczas gdy duże dzieci są w szkole, więc jeśli wiedzą, co jest dla nich dobre, instalują bar kawowy i pokój dla maluchów z przejażdżkami dla dzieci. Co jest w tym dobrego? Wszyscy inni tam są na tej samej łodzi co ty. Co jest w tym okropnego? Oświetlenie, zarazki i elektroniczne dźwięki. Jeśli jesteś osobą na zewnątrz, minimalistą, lub wolałbyś być na wycieczce lub tupać w kałużach, rozumiem, a ten post nie jest dla ciebie, tak czy inaczej.

Potrzebujesz więcej pomysłów? Sprawdź naszą listę rzeczy do zrobienia z maluchem, zanim skończy 2 lata.

[Zdjęcia: Eric Fung w Pump it Up użyte za pozwoleniem; fantasyland Whitney również użyty za pozwoleniem].


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz