Jak sprawić, by długie oczekiwanie z małymi dziećmi nie było takie straszne?


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz


Kiedy byłem dzieckiem, spędzałem godziny i godziny podróżując między domem mojej mamy i domem mojego taty. Mieszkali 200 mil od siebie, co oznaczało, że każde szkolne wakacje i 3-dniowy weekend zaczynał się i kończył czterogodzinną jazdą samochodem dla mnie, od 4 roku życia do około 14, kiedy zacząłem mieć własne życie towarzyskie. Nie miałem iPada, w którym mógłbym się zgubić. Borrriiiiiiiing.

Teraz mam fobię długich jazd samochodem. Czterogodzinna podróż do domu mojego taty to jak cały dzień pracy. A ja nawet nie prowadzę samochodu - robi to mój mąż.

Wycieczki drogowe nie są tak naprawdę tym samym, co zwykłe, stare czekanie. Nie jestem pewna, co jest bardziej niepokojące dla rodziców małych dzieci. Będziesz musiał mi powiedzieć, co myślisz.

Załóżmy, że wsiadasz na pokład samolotu do długiej walki z dziećmi. Jesteś uzbrojony w iPada, słuchawki i mnóstwo przekąsek. Po umieszczeniu się z bagażem podręcznym prawidłowo schowanym i zapiętymi pasami bezpieczeństwa, powiedziano ci, że wszystkie urządzenia elektroniczne muszą być wyłączone. W porządku, spodziewałeś się tego. Ale nagle oczekiwanie na pasie startowym wydłużyło się. Już za czterdzieści pięć minut rozpoczniesz lot. CZTERDZIEŚCI PIĘĆ MINUT siedząc obok kogoś, kto nie ma ochoty przeglądać magazynu linii lotniczych lub po prostu oprzeć się i zamknąć oczy.

Oto kiedy potrzebujesz kartki papieru, długopisu i dobrej wyobraźni.

Poproszono mnie o komentarz na temat działań, które pomogą uczynić długie oczekiwanie zabawą - temat, który zawarliśmy w Stuff Every Mom Should Know - i oto, co powiedziałem:

W jakie gry grasz, aby minąć czas?

Więcej filmów dla rodziców, takich jak ten, znajdziesz na stronie Kids in the House.


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz