Kolejny szalony eksperyment z nauką korzystania z nocnika

Ugh. Jeszcze nie jesteśmy tam. Jesteśmy tak blisko. W rzeczywistości, 12 miesięcy temu, myślałem, że jesteśmy super duper ticking-time-bomb blisko, ponieważ mój nie-jeszcze-dwuletni stary był tak zainteresowany kupą w nocniku. Szybko do przodu o rok i nadal jest dość zainteresowany #2Â ponieważ dostaje do wymiany $h1# na cukierki. Ale sikanie jest nudne i odciąga go od zabawy, więc nie przeszliśmy na majtki z pieluch.

Kiedy chciałam zrobić imprezę tie-dye, postanowiłam pofarbować jego zwykłe spodnie treningowe Gerbera i sprawić, że będą bardziej zabawne i ekscytujące. Bo dlaczego nie?

Wolę te superchłonne majtki, ponieważ zatrzymują więcej płynu (i mniej na mojej podłodze), a także pomagają dziecku poczuć się mokrym, kiedy sika. Win/win. Ale są nudne jak cholera. Więc, jeśli twoje dziecko chce charakter pull-ups, te są kiepskie w porównaniu.

Moje składniki:

  • zestaw tie-dye od Tulip (dostępny w Michael's lub amazon) - mam to mega-pack ze wszystkimi kolorami do przyszłych projektów; mieszaj tylko to, co będziesz używać za każdym razem!
  • paczka białych majteczek gerber AKA (z Target lub amazon)
  • przyjęcie, w tym sangrię - miałam przyjaciół i zabawę dla moralnego wsparcia, to jest opcjonalne

Podążając za instrukcjami na Wendolonia dla tie dye, zacząłem od próby zrobienia genialnych wirujących wzorów i projektów. Po mojej drugiej sangrii, po prostu pozwoliłam mojemu dziecku rozpylać butelki z rozpylaczami na wszystkie strony i starałam się trzymać z dala od uzyskania jakichkolwiek kolorów na mojej skórze i ubraniach.

IÂ nasze wyniki!

Chociaż czułam się głupio robiąc to - stąd sangria - są dwa powody, dla których uważam, że jest to wystarczająco dobry pomysł, aby się nim podzielić i powielić:

  1. wysokiej jakości majtki treningowe są teraz spersonalizowane i zabawne
  2. tie-dye ukrywa plamy ('nuf said)

Jest zbyt wcześnie, aby powiedzieć, czy są one magicznym brakującym elementem, który sprawi, że mój syn będzie sikał do nocnika, ale pytał o nie dziś rano, a samomotywacja jest prawdziwym kluczowym składnikiem.

[Zobacz też Przewodnik Control Freak's Guide to Potty Training i 5 Crazy potty training experiments worth trying].

Powodzenie i dla miłości twój meble, no robi to w domu, ja już mówił ciebie jak czuję o karmowym colouring i berbeciach!