Candy Cottage: domek z piernika bez rozdarć

Ten post zawiera linki partnerskie do Amazon.

Ten domek z cukierków był wspólnym dziełem mojej siostry i moich dzieci.

Jeśli kiedykolwiek kupiłeś zestaw domków z piernika w Michael's lub Trader Joe's, wiesz, że te domy mogą być ryzykowną propozycją. Skierowałam wiele czteroliterowych słów na połamane fasady ciasteczkowych domów, gdy gorączkowo próbowałam użyć lukru jako cementu do naprawy ścian. Czasami katastrofa zdarza się podczas montażu, ale często ściany są pęknięte po otwarciu pudełka.

Kiedy zobaczyłem reklamę online dla Candy Cottage, wielokrotnego użytku plastikowa struktura przeznaczona do tworzenia udekorowanych domów wakacyjnych, pomyślałem, "Jestem w".

Moja choinka jest sztuczna wielokrotnego użytku, więc dlaczego nie mieć domu wakacyjnego, który mogę używać rok po roku? Heather gwałtownie się nie zgadza.

Domek Candy Cottage jest wykonany z (niejadalnego) plastiku, a jego części składają się na zatrzaski.

Zapewnij sobie własny lukier i cukierki. Całkowicie podoba mi się wygląd gontu zbożowego.

Heather mówi, że ta niejadalna struktura jest dla niej bezużyteczna, ponieważ jej rodzina ma tradycję rozbijania swoich domków z ciasteczek młotkiem i jedzenia ich na koniec sezonu. My i tak nie jemy naszych domków z piernika, więc nie czuję jej bólu.

Podczas gdy nasza współpracowniczka Karen piecze swoje pierniki od podstaw, aby zbudować wspaniały tematyczny dom każdego roku, to nie jest dla mnie. Używam Candy Cottage na Amazon.

Gdzie stoisz na pieczeniu, dekorowaniu i jedzeniu domków z piernika?