DC Baby Show - zaoszczędź 50% OFF na najlepszej wystawie dla niemowląt

DC Baby Show jest już za kilka dni i jeśli jesteś w okolicy DC NIE CHCESZ go przegapić! Dlaczego? Cóż, zdarza się, że jest to mega wydarzenie z udziałem wszystkich twoich ulubionych marek niemowląt i dzieci, ekspertów w ciąży i rodzicielstwie, PLUS twoi ukochani influencerzy ze świata rodzicielstwa i ciąży też tam będą! Dowiedz się więcej o DC Baby Show poniżej + OSZCZĘDZAJ 50% na zakup biletów.

DC Baby Show-

Zaoszczędź 50% na Best Baby Show

To jest sponsorowany post we współpracy z DC Baby Show. Dziękujemy za wsparcie Rookie Moms.

Co to jest DC Baby Show?

DC Baby Show to przyjazne rodzinie wydarzenie otwarte dla publiczności tylko na jeden dzień, w sobotę, 24 marca 2018 r., W Walter E. Washington Convention Center, znajdującym się w Waszyngtonie D.C. Tutaj rodzice mogą odkrywać ponad 200 marek, uczyć się od ekspertów w dziedzinie rodzicielstwa i ciąży, uczestniczyć w seminariach i nie tylko!

Wydarzenie jest w rzeczywistości częścią większego wydarzenia, JPMA Family & Media Event, wydarzenia branżowego, które pozwala DC Baby Show dać uczestnikom spojrzenie na produkty i marki, których nigdy nie widzieli na innych pokazach dla dzieci! A wszystko to zostało zaplanowane z myślą o rodzinach! Goście będą cieszyć się ponad 200 wystawcami, rozrywką dla dzieci, seminariami od najlepszych profesjonalistów w dziedzinie ciąży i rodzicielstwa, spotkaniami z ulubionymi blogerami ciążowymi i rodzicielskimi oraz influencerami, a także otrzymają wiązanie i wsparcie!

Będzie mnóstwo dostępnych produktów, wiele z nich można było zobaczyć na Instagramie, przeczytać o blogach lub przypiąć na Pinterest. Ale na targach będzie można zobaczyć, dotknąć i poczuć te produkty osobiście!

Sprawdź pełną listę wystawców tutaj.

Kto powinien wziąć udział?

DC Baby Show jest otwarty dla publiczności i jest idealny dla nowych i oczekujących rodziców. Ale jest to również świetne wydarzenie dla opiekunów i profesjonalistów zajmujących się dziećmi. Wydarzenie jest również przyjazne dla rodzin, więc dzieci są mile widziane.

Zaoszczędź 50% na biletach!

Bilety kosztują $30 za rodzinę (dla 2 dorosłych i do 4 dzieci) i $20 za osobę. Ale dla czytelników Rookie Moms mamy specjalną ofertę, dzięki której możesz OSZCZĘDZIĆ 50%!!!

 Skorzystaj z tej oferty i zarejestruj się już DZIŚ używając kodu promocyjnego.zarejestruj się już DZIŚ używając kodu promocyjnego {ROOKIEMOMS50} i zaoszczędź 50% na biletach!!!

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Jakie marki lub produkty dla dzieci chciałabyś tam zobaczyć?

Inne posty, które mogą ci się przydać:

  • Rzeczy, które początkujące mamy powinny wiedzieć
  • 52 Tygodniowe Wyzwania dla Nowych Mam

*To jest post sponsorowany we współpracy z DC Baby Show. Dziękujemy za wspieranie Rookie Moms.