Czy moje dziecko jest gotowe na łóżeczko dla malucha?

Jeden z naszych lokalnych ekspertów zaproponował, że odpowie na to pytanie, które ciągle się powtarza: Przez ostatnie kilka dni mój syn (2) nie przestaje się wspinać ze swojego łóżeczka i boję się, że zrobi sobie krzywdę! Czy to oznacza, że jest już gotowy na łóżeczko dla maluchów? Czy po prostu nie wyjdzie z niego i nie będzie się bawił swoimi zabawkami? Każda rada będzie pomocna!

Oto co powiedziała Stef z AskaNanny.com:

Tak, to dziecko jest gotowe, a twoje dziecko może być również. Dla dobra ich bezpieczeństwa i Twojego rozsądku, kiedy zaczną wychodzić z łóżeczka, nadszedł czas. Pewny, ty możesz być sprawnie znajdować sposoby utrzymywać one w, ale berbeci są determinujący i kochają wyzwanie! W ten sposób silnie sugeruję że gdy twój berbeć (nad wiekiem 2) zaczyna wspinać się z ich łóżeczka lub żąda spać w wielkim łóżku jak twój, jest gotowy z few łatwymi sposobami uśmierzać przejście z łóżeczka:

1) Zainwestuj w łóżko w rozmiarze dla malucha. Znam berbecia łóżko ma krótkotrwałą rolę, ale ja jest bardzo znacząco jeden, i pomaga najwięcej w przejściu. Oferując łóżko, które mogą dostać się i wyjść na własną rękę, zwiększasz ich poczucie niezależności i własności. Maluchy są wszystko o "ja robić mię" i "mój" mimo wszystko, więc grają te motywacje i dostają one ekscytujący o ich nowym łóżku. Inni bonusy berbecia łóżko: Ja jest krótszym upadkiem jeżeli one staczają się lub właśnie wygłupiają się wokoło (wciąż sugerowałbym gruby dywanik lub piankową matę chociaż); Ty no możesz mieścić w tam i dlatego zasypiać z one w środku nocy no zdarzać się; Berbeć łóżka są tani niż bliźniaczy materac set i łóżko rama; I, ty możesz używać wszystkie twój łóżeczka prześcieradła trochę długi jeżeli ty wybierałeś ramę która pracuje z twój łóżeczkowym materacem!

2) Przejście w odpowiednim czasie. Zrozumienie, co dzieje się z ich rozwojem, pomoże Ci wybrać idealny czas na przejście. Większość "strasznych dwójkowiczów" pojawia się tuż przed drugimi urodzinami, a następnie ponownie pod koniec drugiego roku życia. (W wieku od 21 do 23 miesięcy i od 30 do 36 miesięcy mogą być mniej elastyczne i otwarte na zmiany). Dopiero co skończone 2 latka są zazwyczaj raczej miłe i otwarte na nowe pomysły. Oczywiście ty znasz twój berbecia najlepiej, więc gdy ty czujesz jak ty możesz przychodzić dla powietrze i pre-2 krzyki i tantrums ustępują, to jest kiedy wprowadzał łóżko "" zanim 2.5 tantrums przychodzą w. To powiedziawszy, upewnij się, że nie ma innych poważnych zmian w ich życiu w tym czasie, takich jak przeniesienie klasy opieki dziennej lub narodziny rodzeństwa.

3) Pozwól im wybrać pościel. To idzie w parze z #1. Bierze własność jest co berbeć robi best: once twierdzą je, ono należy do one i nikt inny. Wspaniały! Używam to mój korzyść podczas przechodzenia berbeci dla cokolwiek, naprawdę, oferujący wybór. W ten sposób gdy są potty szkolenie, ty wybierasz dwa potties i pozwalasz one wybierają jeden chcą. Ten sam z ruszać się berbecia łóżko. Wybierz dwie kołdry, które lubisz i pozwól im podjąć ostateczną decyzję. (Nawet jeśli ty masz pościel przy domem dla berbecia łóżko, ja naprawdę jest znacząco mieć one wybierają nowego koc lub prześcieradła dla ich łóżka). Ogranicza je do dwóch wyborów i oferuje wybór z dala od alei pościeli, lub ona automatycznie chce te na półce i nie w twój rękach.

4) Zrób plan gry, kiedy wyjdzie z łóżka. Cokolwiek zdecydujesz, zainstaluj bramkę dla niemowląt na ich drzwiach. (Ja zrobiłabym to zanim jeszcze wprowadzisz łóżko, żeby je unormować). 1) Ignoruj i pozwól grać. Z ten wyborem ty potrzebujesz baby proof the heck out jego pokój, i wtedy gdy on mija na podłoga, podnosi go i stawia go w jego łóżku noc po nocy until on właśnie iść tam mijać na swój swój. 2) Wejdź i połóż go z powrotem do łóżka. Za każdym razem, gdy zobaczysz, że się wydostał, wejdź i połóż go z powrotem do łóżka. Zrób to bez większych emocji i rozmowy. Po prostu powtarzaj to samo zdanie: "Czas na sen" lub coś w tym stylu. To jest berbeć wersja sen szkolenie (jak ty mogłeś robić gdy byli niemowlęciem, iść w każdy 5, 10, 15 min). Być wspierający i stanowczy, ale prysznic z pozytywną uwagą przed łóżkiem i w ranku.

Te pomysły to tylko wierzchołek góry lodowej! Jeżeli ty polubiłeś więcej porady główkuje nad Stef's AskaNanny.com post "Gotowy dla Berbeć łóżko?"! Stef jest ekspertem niania za rodzicielską poradą stroną internetową AskaNanny.com, gdzie pytania o twój 0 to 3 rok życia dostają odpowiedzi dla bezpłatnie. Ona żyje w San Francisco z jej licealnym ukochanym i jej dwa hałaśliwymi dziećmi. Zadaj jej swoje pytanie już dziś pod adresem [email protected] lub na twitterze @askananny #thenannyisin

Powiązane: Łóżka piętrowe dla dzieci; wstawanie w łóżeczku