Szycie na zamówienie

Julian poprosił mnie o czapkę kucharską. Bardzo często się przebiera i udaje, i wydawało się, że ma coś na myśli. Obiecał mi, że nie będzie miał nic przeciwko, kiedy powiedziałam, że będzie ona uszyta z czerwonej tkaniny w kropki - najodpowiedniejszy wybór z mojego zasobu tkanin. Mój brat jest szefem kuchni, a Julian widział oficjalne zdjęcie swojego wujka w tradycyjnej czapce szefa kuchni, więc byłam pewna, że to, co uszyję, będzie rozczarowaniem. Z grubsza podążałam za tym wzorem, ale zrobiłam to niechlujnie, ponieważ moim klientem był niecierpliwy przedszkolak i nie był to egzamin z ekonomii domowej.

Mój proces nie był godny tego, aby zrobić tutorial czapki szefa kuchni dla tego postu. Przepraszam. Uważam, że czapka szefa kuchni jest dobrym kostiumem na Halloween dla dziecka, ponieważ jest dość prosta i zazwyczaj chcesz, aby nosili czapkę w Halloween. To było tylko wtedy, gdy poszedłem napisać ten post, że dowiedziałem się, że można kupić jeden za mniej niż 5,00 dolarów.

Oczywiście, mój kapelusz był rozczarowujący, ale nie z powodu wzoru. Julian fantazjował, że kapelusz będzie miał taki kształt jak ten:

Ale niestety, nie był on dokładnie taki.

Mimo to, kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że może założyć ścierkę do naczyń wokół talii, trzymać podkładkę z papierem i długopisem oraz wyglądać jak szef kuchni/kelner, był całkowicie zadowolony z tego dodatku do swojej szafy grającej. Zdecydowanie polecam dać swojemu przedszkolakowi możliwość bycia kelnerem. To było przezabawne widzieć, jak traktował mnie i Scarlett, swoich klientów. (Nie zarobił napiwku z powodu braku kontaktu wzrokowego i nie przyniesienia tego, co zamówiliśmy).

Aha, w zeszłym tygodniu wpadł z impetem do drzwi - stąd ten bandaż Batmana na jego brwi na zdjęciu.