Domki dla lalek z alternatywą dla płci - Domek dla lalek dla dziewczynek lub chłopców!


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Kiedy ostatnio zapytano mnie o rekomendacje dotyczące domków dla lalek, szybko pomyślałam o kilku sposobach, dzięki którym moglibyśmy uzyskać więcej walorów zabawowych z produktu podobnego do domku dla lalek, który nie jest twoją standardową różową rezydencją. Wszystkie moje dzieci, chłopcy i dziewczynki, uwielbiały bawić się domkami dla lalek w naszym domu. Często wydawało się, że jest to raczej domek dla chłopców niż dla dziewczynek, ponieważ chłopcy tworzyli w nim swoje własne miejsca do zabawy. Oto moje wybory dla środowisk wyobraźni, które zapewniają zabawę z miniaturowymi akcesoriami i korzyść z odgrywania rodzinnej dynamiki poprzez zabawę.

Melissa and Doug sprzedają drewniany, wysoki domek dla lalek z otwartymi ścianami po bokach dla łatwego dostępu. Nie różowy, nie plastikowy.

Ten wielopoziomowy statek rakietowy ma wszystkie udogodnienia domku dla lalek, nie będąc przy tym nudnym, starym domem.

Albo StoryWalls, autorstwa wielokrotnie nagradzanego start-upu Build & Imagine, który umożliwia dzieciom konstruowanie otoczenia do zabawy z tematycznych paneli magnetycznych.

Dzieci, które uwielbiają zwierzęta, mogą zagłębić się we franczyzę Calico Critters. Te małe leśne zwierzątka mają domki i można do nich dokupić kolejne elementy, aby z czasem rozbudować kolekcję. Kup domek na drzewie lub zwykły domek. Albo namiot. Więcej małych zwierzątek można by upchnąć w pończochach. To jest "Luksusowy domek miejski". Ostrzeżenie: Wszystkie stworzenia sprzedawane oddzielnie, a paczka czterech małych zwierzątek wydaje się być około $23. Yikes!


Innym kierunkiem jest pominięcie domu dla lalek i po prostu kupić meble i rodzinę. Dzieci mogą bawić się z one w kartonowych pudełkach, na kocach, lub na małym stole ty przydzielać dla ten aktywność. Wyczyściłam nawet półkę z książkami i położyłam papier do scrapbookingu, aby stworzyć przestrzeń do życia.


Lubię akcesoria od Plan Toys (łóżka piętrowe!), ale uważam też, że ich nowoczesny, drewniany, przyjazny środowisku domek dla lalek wygląda całkiem nieźle (i spodziewaj się za niego słono zapłacić!):


Playmobil to kolejna strategia. Zamiast domu, pomyśl o zamku lub farmie. (Lub dostać dom.) To jest ich "Farm House Construction Set with Market".

Magic Cabin jest sprzedawcą nieelektronicznych, nie-plastikowych, Waldorf- zatwierdzonych zabawek - dla ludzi, którzy są do faerie i leśnych stworzeń. Ten Tree Fort Kit jest bardzo fajny, podobnie jak wiele innych alternatyw dla domków dla lalek.

Czy masz domek dla lalek? Czy jest on często używany?

Przypnij ten post, aby Twoi znajomi mogli go zobaczyć.


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz